Jaunumi

Aicinām iesniegt informāciju par sportiskajiem sasniegumiem 2021. gadā
13. novembris, 2021 Foto: Jānis Lācis

Aicinām iesniegt informāciju par sportiskajiem sasniegumiem 2021. gadā

2021. gads Administratīvi teritoriālās reformas rezultātā sporta arēnā ir bijis vairāk kā Jēkabpils novada sportiskās gaisotnes iepazīšanās starpposms, un pandēmijas rezultātā kādam sporta veidam šis gads ir bijis draudzīgāks, citam – ierobežots. Ņemot vērā šos faktorus un visu sporta veidu sacensību sezonas kopskatu, Jēkabpils sporta centra un Jēkabpils Sporta skolas administrācija nolēma gada labāko sportistu, treneru u.c. nominācijas nepiešķirt.

Labā ziņa ir tā, ka sportisti, kas 2021.gada sezonā ir sasnieguši godalgotas vietas Latvijas, Eiropas un pasaules čempionātos, un tās atbilst noteikumiem par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas, iesniegumus par 2021. gada augstvērtīgāko sasniegumu aicināti iesniegt pēc noteiktā parauga.

Lai informētu par nozīmīgākajām sacensībām un sasniegumiem Latvijā, Eiropā un pasaulē, kā arī, lai saņemtu naudas balvu, aicinām aizpildīt un iesniegt veidlapu “Iesniegums naudas balvas piešķiršanai par izciliem sasniegumiem sportā”, balstoties uz “Noteikumi par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem izglītībā, kultūrā un sportā, un naudas balvas apmēru”

Aizpildītas veidlapas, lūdzu, iesniegt Jēkabpils sporta halles (Brīvības iela 289B, Jēkabpils) informācijas centrā līdz 20. decembrim. Vairāk informācijas pa tālr.: 22172180 (Aiva).

Ja 2022. gada janvāra nogalē, pandēmija mums neuzliks stingrākus ierobežojumus, tad satiksimies  kopīgā atpūtas pasākumā, lai kopīgi pārrunātu mūsu sasniegumus un izvirzītos nākotnes mērķus sportā.

Sporta laureāta nolikums 2021

Ieteikt citiem: