Jaunumi

Aicinām darbā sporta organizatoru uz noteiktu laiku
19. jūlijs, 2022

Jēkabpils sporta centrs (reģ. nr.: LV 90000024205) aicina darbā sporta organizatoru darbam Ābeļu pagastā, Dunavas pagastā, Dignājas pagastā, Rubeņu pagastā, Zasas pagastā, Kalna pagastā un Leimaņu pagastā uz noteiktu laiku.

Darba pienākumi:

  • plānot, organizēt, koordinēt un vadīt sporta, aktīva un veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumus Ābeļu pagastā, Dunavas pagastā, Dignājas pagastā, Rubeņu pagastā, Zasas pagastā, Kalna pagastā un Leimaņu pagastā;
  • sadarboties ar Jēkabpils sporta centru un citām sporta un izglītības organizācijām sporta pasākumu organizēšanā Jēkabpils sporta bāzēs;
  • sadarbībā ar Jēkabpils sporta centra sporta organizatoru piedalīties projektu un programmu izstrādē un ieviešanā;
  • sadarboties ar attiecīgās teritorijas sportistiem un aktīviem iedzīvotājiem, izzināt viņu vajadzības un ieviest atbilstošas aktivitātes.

Prasības kandidātam:

  • augstākā vai vidējā profesionālā izglītība (sporta kvalifikācija tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • “B” kategorijas vadītāja apliecība;
  • pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • prasme strādāt komandā;
  • augsta atbildības sajūta un prasme plānot savu laiku.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu, sociālās garantijas;
  • labus darba apstākļus;
  • profesionālu un draudzīgu kolektīvu;
  • darba algu 872 EUR (bruto).

Darba uzsākšanas laiks – 2022. gada 8. augusts. CV un pieteikuma vēstuli, lūdzu, sūtīt uz e-pasta adresi info@jekabpilssc.lv ar norādi “SPORTA ORGANIZATORS” līdz 1.08.2022.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Jēkabpils novada pašvaldība informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar Jēkabpils novada pašvaldības privātuma politiku: https://www.jekabpils.lv/lv/personas-datu-apstrade-jekabpils-novada