Jaunumi

Aicinām iesniegt informāciju par sportiskajiem sasniegumiem 2022. gadā!
19. septembris, 2022

Aicinām iesniegt informāciju par sportiskajiem sasniegumiem 2022. gadā!

Jēkabpils novads ir sportisks novads! Par to varam pārliecināties, novērtējot mūsu sporta komandu un sportistu panākumus. Arī šogad vairākas komandas un individuālie sportisti ir pierādījuši, ka spēj sasniegt augstvērtīgus rezultātus un demonstrēt labu līmeni dažāda mēroga sacensībās.

Lai mēs kopīgi varētu izcelt šī gada spilgtākos brīžus un augstākos sasniegumus, aicinām gan trenerus, gan klubu vadītājus, gan sportistus līdz 20.decembrim iesniegt aprakstus par sportiskajiem sasniegumiem un aizpildīt iesniegumu par naudas balvas saņemšanu.

Apraksti par 2022. gada sportiskajiem sasniegumiem iesniedzami brīvā formā, rakstot uz e-pastu: info@jekabpilssc.lv.

Iesniegt iesniegumu par naudas balvu saņemšanu var Jēkabpils novadā deklarētie sportisti, kuri 2022. gadā pārstāvējuši Jēkabpils novadu un izcīnījuši godalgotas vietas Latvijas, Eiropas un pasaules čempionātos un Latvijas kausu kopvērtējumā. Aizpildīts iesniegums iesniedzams personīgi Jēkabpils Sporta halles (Brīvības ielā 289B) informācijas centrā vai ar drošu elektronisko parakstu e-pastā: info@jekabpilssc.lv

Ar noteikumiem par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas, var iepazīties šeit!

Sporta jomas pārstāvjus, līdzjutējus un atbalstītājus aicinām izvirzīt pretendentus “Jēkabpils novada sporta laureāta 2022” nominācijām “Gada treneris”, Gada sportists”, “Gada sporta skolotājs” un citām. Pretendentu pieteikuma anketas iesniegšanas termiņš ir 2023. gada 20. janvāris, tās jāiesniedz personīgi Jēkabpils Sporta halles (Brīvības ielā 289B) informācijas centrā vai jānosūta e-pastā: info@jekabpilssc.lv.

“Jēkabpils novada sporta laureāta 2022” pasākums paredzēts 2023. gada 27. janvārī, plkst. 19.00 Krustpils kultūras centrā, Rīgas ielā 212.

Ieteikt citiem: