Jaunumi

Jēkabpils sporta centrs aicina darbā stadiona palīgstrādnieku
28. septembris, 2021

Jēkabpils sporta centrs (reģ. nr.: LV 90000024205) aicina darbā stadiona palīgstrādnieku.

Darba pienākumi:

  • veikt palīgdarbus stadiona teritorijā, administrācijas ēkās un citās sporta centra struktūrvienībās;
  • uzturēt tīrību un kārtību stadiona teritorijā;
  • uzstādīt inventāru sporta sacensībām;
  • veikt stadiona apstādījumu kopšanu.

Prasības kandidātam:

  • vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • “B” kategorijas vadītāja apliecība;
  • pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • prasme strādāt komandā;
  • augsta atbildības sajūta un spēja plānot savu laiku.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu, sociālās garantijas;
  • labus darba apstākļus;
  • profesionālu un draudzīgu kolektīvu;
  • darba algu 634 EUR (bruto).

CV un pieteikuma vēstuli, lūdzu, sūtīt uz e-pasta adresi info@jekabpilssc.lv ar norādi “STADIONA PALĪGSTRĀDNIEKS” līdz 8.10.2021.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Jēkabpils novada pašvaldība informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar Jēkabpils novada pašvaldības privātuma politiku: https://www.jekabpils.lv/lv/personas-datu-apstrade-jekabpils-novada