Jaunumi

Trenere Marina aicina uz grupu treniņiem - rīta pilatēm un spēka nodarbībām
31. augusts, 2022 Foto: Lāsma Irša

Trenere Marina aicina uz grupu treniņiem - rīta pilatēm un spēka nodarbībām

Jēkabpils Sporta halles trenere Marina aicina uz grupu treniņiem - rīta pilatēm un spēka nodarbībām.

Rīta pilates (40-45 min) notiks pirmdienās un piektdienās plkst. 9.20 Jēkabpils Sporta halles vingrošanas zālē. Pirmā nodarbība jau 2. septembrī.

Šīs nodarbība būs piemērotam tiem, kam laba pašsajūta rūp vairāk par acīmredzamu rezultātu. Saudzīgi, ne agresīvi darbs notiks caur apzinātu elpošanu un ķermeņa kustību kontroli. Nodarbības balstītas uz pilašu, jogas un stiepšanās elementiem. Lēnā tempa nodarbība domāta iesācējiem vai tiem, kas grib vairāk apzināties savu ķermeni, nomierināt prātu, nostiprināt ķermeņa dziļo muskulatūru un uzlabot stāju.

Spēka treniņi (1h +/- 10 min) notiks otrdienās un ceturtdienās plkst. 19.00 Jēkabpils Sporta halles vingrošanas zālē. Pirmā nodarbība - 6. septembrī.

Nodarbība balstīta uz individuālu pieeju katram - spēka treniņš, skulpturēšana un muskulatūras tonusa uzlabošana. Pēc nelielas aptaujas un stājas analīzes katram tiks piedāvāts vingrinājumu komplekss, kas atbilst tieši viņa ķermeņa vajadzībām. Darbosimies ar hantēlēm, TRX, TRX RIP, gumijām, fiboliem un balansa spilveniem.

Lai piedalītos grupu treniņos pie Marinas, nepieciešams iegādāties abonementu 10 apmeklējuma reizēm par € 60. Abonements derīgs divus mēnešus. Vairāk informācijas pa tālr.: 27270282 (Marina).

Ieteikt citiem: