Jaunumi

Atsākam trenažieru zāles abonementu tirdzniecību
26. jūlijs, 2021 Foto: Lāsma Irša

Atsākam trenažieru zāles abonementu tirdzniecību

Tiek atsākta Jēkabpils sporta halles trenažieru zāles abonementu tirdzniecība. Maksa par viena mēneša abonementu ir € 30, par vienu apmeklējumu (līdz 90 min) - € 3. 

Trenažieru zāle ir 300 m2 liela un ir aprīkota ar moderniem augstas klases “Matrix” kardio un spēka trenažieriem. Zāles inventārs ir piemērots apmeklētājiem ar dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem – tajā var trenēties gan sporta skolu audzēkņi, gan profesionāli sportisti, gan arī ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs, kas vēlas uzlabot savu fizisko formu.

Zāles darba laiks:
P.-Pk. - 9.00-20.00
S. - 9.00-18.00
Sv. - slēgts

Papildu informācija:

Jēkabpils sporta halles trenažieru zāli, balstoties uz MK noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” var apmeklēt personas, kurām ir:

  • Covid-19 sadarbspējīgs vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka personai (no 12 gadiem) ir noslēgts vakcinācijas cikls;
  • Covid-19 sadarbspējīgs pārslimošanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona (no 12 gadiem) ir pārslimojusi Covid19 infekciju;
  • Covid-19 sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts, kas apliecina, ka pēdējo 48 h laikā veikts SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs vai sešu 6 h laikā veikts SARS-CoV-2 antigēna tests un tas ir negatīvs;
  • kā arī bērni vecumā līdz 11 gadiem (ieskaitot) kopā ar pieaugušo, kam ir Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs Covid-19 tests.

Apmeklētājiem, ienākot hallē,  jāuzrāda savs sertifikāts un personu apliecinošs dokuments administratoram halles informācijas centrā. Sertifikātam jābūt vai nu izdrukātam, vai saglabātam viedtālrunī digitālā veidā.

Ieteikt citiem: