Jaunumi

15. jūnijā atsāk darboties trenažieru zāle un aerobikas zāle
14. jūnijs, 2021 Foto: Lāsma Irša

15. jūnijā atsāk darboties trenažieru zāle un aerobikas zāle

Otrdien, 15.jūnijā, atsāk darboties Jēkabpils sporta halles trenažieru zāle un aerobikas zāle.

Jēkabpils sporta halles trenažieru zāli, balstoties uz MK noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” var apmeklēt personas, kurām ir:

  • Covid-19 sadarbspējīgs vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka personai (no 12 gadiem) ir noslēgts vakcinācijas cikls;
  • Covid-19 sadarbspējīgs pārslimošanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona (no 12 gadiem) ir pārslimojusi Covid19 infekciju;
  • Covid-19 sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts, kas apliecina, ka pēdējo 48 h laikā veikts SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs vai sešu 6 h laikā veikts SARS-CoV-2 antigēna tests un tas ir negatīvs;
  • kā arī bērni vecumā līdz 11 gadiem (ieskaitot) kopā ar pieaugušo, kam ir Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs Covid-19 tests.

Apmeklētājiem, ienākot hallē,  jāuzrāda savs sertifikāts un personu apliecinošs dokuments administratoram halles informācijas centrā. Sertifikātam jābūt vai nu izdrukātam, vai saglabātam viedtālrunī digitālā veidā.

Trenažieru zāles darba laiks ir:
Pirmdien-piektdien    9.00 – 20.00
Sestdien                      9.00-17.00
Svētdien                      slēgts

Nodarbības laiks nepārsniedz 90 minūtes, cena – € 3, personām ar invaliditāti – € 1,50 (lūdzu, uzrādīt attiecīgo statusu apliecinošu dokumentu pirms kases čeka sagatavošanas). Abonementi ir pieejami no 26. jūlija, viens mēnesis - € 30.

Aicinām apmeklētājus dezinficēt rokas pirms un pēc trenažieru lietošanas!

Trenažieru zālē vienlaicīgi drīkst uzturēties līdz 12 apmeklētājiem.

Aerobikas zāle tiek iznomāta treneriem, kas vēlas vadīt grupu vai individuālās nodarbības. Uz nodarbības dalībniekiem attiecas tie paši noteikumi, kas uz trenažieru zāles apmeklētājiem. Vairāk informācijas pa tālr.: 25917332.

Ieteikt citiem: