Jaunumi

Radžu ūdenskrātuvē – brangi zivju lomi
5. augusts, 2021

Radžu ūdenskrātuvē – brangi zivju lomi

Radžu ūdenskrātuvē ir pieejama licencēta makšķerēšana un vēžošana, un makšķernieki ir iecienījuši šo Jēkabpils ūdenskrātuvi ne tikai dēļ skaistajiem skatiem, bet arī vērienīgajiem lomiem.

Ūdenskrātuves ūdens virsmas platība ir aptuveni 152 ha, vidējais dziļums – 5 m, bet dziļākās vietas ir pat 7 m dziļas. Zivju faunu veido līdakas, pliči, plauži, karpas, raudas, līņi, karūsas u.c.

Šovasar pie varena loma Radžu ūdenskrātuvē ticis Maksims Borovkovs, kopumā noķerot plaužus ar kopējo svaru 11 kg, brangākais no tiem – 1,6 kg smags.

Par spīti karstajam laikam labi lomi bija arī Radžu ūdenskrātuves sezonas atklāšanas sacensībās pludiņmakšķerēšanā un spiningošanā. Uzvarētājs Ivars Višņevskis bija noķēris trīs līdakas 4,12 kg kopsvarā. Savukārt Edgars Priediņš bija noķēris līdaku un vairākus asarus ar kopējo svaru 1,87 kg.

Dienas licence makšķerēšanai maksā € 2, mēneša – € 12. Ar pārējām licenču cenām var iepazīties ŠEIT! Licences var iegādāties Jēkabpils Mežaparka pludmales namiņā (tālr.: 26596920), kā arī Jēkabpils veikalos “Otto” un “Sams”, kā arī internetā – https://www.epakalpojumi.lv/Category.aspx?cat=MKS

Ieteikt citiem: