Jēkabpils novada Salas pagasta čempions novusā - Mairis Ziediņš no Salas
15. janvāris, 2024

Sestdien, 13. janvārī, Salas vidusskolas sporta zālē risinājās Jēkabpils novada Salas pagasta čempionāts novusā, kurā startēja 27 dalībnieki, pārstāvot Salas, Biržu, Gārsenes, Dignājas pagastus un Jēkabpils, Aknīstes, Pļaviņu pilsētas. Sacensības risinājās 11 kārtās, katrā kārtā izspēlējot sešus setus.

Salas pagasta čempions novusā tika noskaidrots tikai vienpadsmitajā kārtā, kurā uzvaru svinēja un čempiona titulu izcīnīja – Mairis Ziediņš no Salas, arī turpmākajās vietās ierindojās novusisti no Salas, otro vietu izcīnīja – Arvīds Gilučs, bet trešo – Ivars Puida.

Ievērības cienīgu sniegumu čempionātā nodemonstrēja Latvijas jaunatnes čempions – Juris Stikāns (Jēkabpils), kurš šogad pārstāv novusa komandu “SALA”, kas startē Latvijas čempionāta 1.līgā. Juris, startējot pieaugušo konkurencē, izcīnija ceturto vietu.

Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit

Liels paldies visiem dalībniekiem par izturību visas dienas garumā un novēlam novusa komandai “SALA” veiksmīgus startus Latvijas čempionātā novusā!

Informācija par Latvijas čempionātu sacensībām un rezultātiem novusā  pieejama Latvijas novusa federācijas mājaslapā – www.novuss-lnf.lv/

Otrdienās, ceturtdienas plkst. 18.30 Salas vidusskolas sporta zālē notiek atklātie treniņi novusā. Uz tiem tiek aicināts ikviens interesents. Dalība bez maksas. Vairāk informācijas pa tālr.: 26475798 (Ivars Puida).

Avots: Jēkabpils novada sporta organizators Pēteris Krastiņš