Jēkabpils svarbumbu cēlājiem lieliski rezultāti Latvijas kausā Rugājos
19. decembris, 2022 Foto: biedrība “Jāņa Āboliņa sporta klubs”

Sestdien, 17. decembrī Rugājos norisinājās Latvijas atklātais kauss svarbumbu celšanā, “Armijas raušanā”, kurā Jēkabpils Jāņa Āboliņa sporta kluba sportisti startēja ar lieliskiem rezultātiem.

Veterānu grupā Voldemārs Romans ieguva 3. vietu. 24 kg vīru grupā un 16 kg sieviešu grupā Estere Romanovska, Anda Spriņģe un Vladislavs Voitehovičs izcīnīja 1. vietu. Grupā ar 16 kg vīriem Voldemārs Romans ieguva 5. vietu un Edgars Balunovs 4. vietu. Grupā ar 32 kg vīriem Vladislavs Voitehovičs izcīnīja 2. vietu, zaudēdams tikai savam komandas biedram un sacensību labākā rezultāta īpašniekam Mārim Rubulim. Sieviešu grupā ar 24 kg 1. vietu ieguva Anda Spriņģe, atkārtoti izpildot sporta meistara kandidāta normatīvu. Estere Romanovska ar izcilu un perfektu rezultātu izcīnīja 2. vietu.

Paldies komandas biedriem Jānim Spriņģim un Inesei Romanei par objektīvu tiesāšanu visas dienas garumā un Voldemāram un Edgaram par sportistu aizgādāšanu uz sacensībām! Paldies biedrībai “Jāņa Āboliņa sporta klubs” un Jēkabpils Sporta centram par atbalstu! Spēks ir bumbās!

Avots: biedrība “Jāņa Āboliņa sporta klubs”