“Jēkabpils SC” futbolisti 2. līgas regulāro turnīru noslēdz otrajā vietā
19. septembris, 2022 Foto: Jānis Lācis

Svētdien, 18. septembrī, Jēkabpils stadionā par uzvaru kārtējā Latvijas futbola 2. līgas Austrumu zonas spēlē cīnījās “Jēkabpils SC” un FK “Limbaži” komandas.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai mača otrajā puslaikā (48. minūtē), kad limbažnieks neveiksmīgi ieraidīja bumbu savos vērtos. Pēc tam viesus pa vienai reizei pārspēja Rainers Ragainis un Aigars Liņģis, un “Jēkabpils SC” komanda pārliecinoši ar 3:0 izcīnīja savu astoto uzvaru čempionātā.

Ar šo maču ir noslēdzies 2. līgas čempionāta 1. posms. Otrajā posmā četras labākās austrumu un četras labākās rietumu komandas izveidos “A” grupu, kurā tiks noskaidroti līgas čempioni.

Jēkabpilieši ar kopumā sakrātām astoņām uzvarām, četriem zaudējumiem un diviem neizšķirtiem mačiem čempionāta austrumu zonas 1. posmu ir noslēguši stabilā otrajā vietā.

Izslēgšanas posma turnīrā no austrumiem piedalīsies arī FK “Ķekava/Auda” (1. vieta), FK “Staiceles bebri” (3. vieta) un FK “Kalupe” (4. vieta). “A” grupas kalendārs vēl nav zināms. Sekojiet, lūdzu, līdzi informācijai!