Jaunumi

Pirmajā hokeja čempionāta mēnesī bez zaudējumiem spēlējusi HK “Jēkabpils” un HK “Kalupe”
31. oktobris, 2022 Foto: Lāsma Irša

Pirmajā hokeja čempionāta mēnesī bez zaudējumiem spēlējusi HK “Jēkabpils” un HK “Kalupe”

Ir aizvadīts pirmais Jēkabpils novada atklātā čempionāta hokejā mēnesis. Pie līdzjutēju pilnām tribīnēm Jēkabpils Sporta hallē ir notikušas septiņas sīvas un aizraujošām epizodēm bagātas cīņas.

Trīs spēlēs trīs uzvaras ar katrā mačā gūtiem septiņiem vārtiem ir izcīnījusi mājinieku komanda HK “Jēkabpils” (7:4 pret “Logi un Durvis”, 7:0 pret HK “Madona” un 7:3 pret HK “Huligan”), rezultātu tabulas otrajā vietā ar divām uzvarām divās spēlēs un pa 11 punktiem katrā mačā ir HK “Kalupe” (11:3 pret HK “Huligan”, 11:3 pret HK “Sēļi). Vienu uzvaru divās spēlēs ir guvusi HK “Madona” (5:3 pret HK “Sēļi”, 0:7 pret HK “Jēkabpils”). Pie viena panākuma trīs cīņās ir tikusi HK “Huligan” komanda (6:1 pret “Logi un durvis”, 3:11 pret HK “Kalupe” un 3:7 pret HK “Jēkabpils”). HK “Sēļi” un HK “Logi un durvis” uzvaras vēl priekšā.

Rezultatīvāko spēlētāju trijniekā izvirzījies Sergejus Obožinas un Artūrs Šakurovs no “Kalupes” ar 11 rezultativitātes punktiem katram, bet trešajā vietā ar 10 punktiem ir Kalvis Dobkevičs no “Jēkabpils” komandas.

Novembrī gaidāmas desmit cīņas, no kurām pirmās divas notiks jau šajā nedēļā – piektdien, 4. novembrī, plkst. 20.00 HK “Jēkabpils” centīsies turpināt savu uzvaru sēriju spēlē pret spēcīgo HK “Kalupe”, savukārt sestdien, 5. novembrī, plkst. 17.00 HK “Sēļi” un HK “Logi un durvis” darīs visu iespējamo, lai izcīnītu savu pirmo panākumu čempionātā.

Informācija par čempionāta norisi ir pieejama Jēkabpils Sporta centra mājaslapā www.jekabpilssc.lv, čempionāta spēļu rezultātiem un spēlētāju rezultativitātei var sekot līdzi Latvijas Hokeja līgas tīmekļa vietnē www.lhl.lv.

Čempionātu organizē biedrība “Sporta attīstības fonds” sadarbībā ar Jēkabpils Sporta centru.

Aicinām līdzjutējus! Ieeja bez maksas.

Ieteikt citiem: