Jaunumi

Maijā notiks Sergeja Mihaļeva piemiņas sacensības “Pavasara velobraukšana”
21. aprīlis, 2022

Maijā notiks Sergeja Mihaļeva piemiņas sacensības “Pavasara velobraukšana”

Riteņbraukšanas entuziasti maijā tiek aicināti piedalīties Sergeja Mihaļeva piemiņas sacensībās “Pavasara velobraukšana”, kas katru otrdienu, plkst. 18.00 risināsies Jēkabpils Mežaparkā. Pasākumu organizē ,,SELONIA VELO” un „JVS VELOSERVISS” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru.

Pieaugušajiem būs jāveic 10 km garu distance, bet bērniem – 1,5 km. Dalībniekiem obligāti jāvalkā aizsprādzētas aizsargķiveres.

Sacensībām ir iepriekš jāreģistrējas https://cyclingforall.lv/ līdz 02.05.2022 plkst. 23:59. Pieteikšanās sacensību vietā notiks no plkst. 17.00 līdz 17.45. Dalībniekam numurs tiks izsniegts uz visām kārtām un tas jāsaglabā līdz sacensību beigām.

Bērniem un skolēniem līdz 15 gadu vecumam dalība sacensībās ir bez maksas, pieaugušajiem – € 5,00 par katru kārtu vai par visām kārtām – € 20,00.

Uzvarētāju apbalvošana notiks 31. maijā pēc noslēdzošās kārtas sacensību vietā. Tiks vērtēti katra dalībnieka četri labākie posmi, un katras vecuma grupas 1.- 3.vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar kausiem. Katrs, kas būs piedalījies vismaz četrās kārtās, saņems piemiņas medaļu.

Vairāk informācijas, lūdzu, skatiet nolikumā.

Par Sergeju Mihaļevu

Sergejs Mihaļevs devās mūžībā 2021. gada ieskaņā. Sergeju lielākā daļa pazina kā prasmīgu velomeistaru un lielisku riteņbraucēju. Riteņbraukšana bija viņa sirdslieta visa mūža garumā. Ar šo sporta veidu Sergejs sāka nodarboties bērnībā un jau 16 gadu vecumā izpildīja sporta meistara normatīvus. Vairākus gadus savā pieredzē un iemaņās viņš dalījās ar citiem, strādājot par riteņbraukšanas treneri Salā.

Pēdējos savas dzīves gados Sergejs bija bieži satiekams dažādos sporta pasākumos - viņš bija atsācis aktīvi sportot – nodarbojās ar šosejas un MTB kalnu riteņbraukšanu, slēpoja, peldēja un skrēja savam priekam.

Maijā godināsim Sergeja Mihaļeva piemiņu, otrdienās pulcējoties Jēkabpils Mežaparkā uz velobraukšanas svētkiem!

Ieteikt citiem: