Jaunumi

31. oktobrī -
20. oktobris, 2023 Foto: Lāsma Irša

31. oktobrī - "Spoku stāsti Jēkabpils Mežaparkā"

Nostāsti vēsta, ka 31. oktobra vakarā ir stingri aizliegts iet garām Jēkabpils Mežaparkam.
Ir jāiet tieši iekšā un tikai uz priekšu, nekādā gadījumā nedrīkst skriet un atskatīties atpakaļ…

Ir pienācis laiks iepazīt Jēkabpils Mežaparku no citas puses un izaicināt sevi naksnīgai pastaigai pa tā tumšajām takām! Otrdien, 31. oktobra vakarā, no plkst. 18.00 līdz 20.00 Mežaparkā čukstēs, vaidēs, kliegs un mēmi gaisā virmos spoku stāsti. Vai tu tos saklausīsi, sadzirdēsi, sapratīsi? Katrs no desmit stāstiem atklās pavedienu, atrodot tos visus, tu būsi gatavs vakara galvenā uzdevuma izpildei!

Nāc ar komandu vai, ja jūties pietiekami drošsirdīgs, vari nākt arī viens. Ņem līdzi lukturīti, pildspalvu, telefonu ar interneta pieslēgumu un QR kodu lasītāju.
Izskatam ir nozīme - esi pēc iespējas baisāks, lai spoki paši nobīstas. Karti ar uzdevumiem varēs saņemt pie spokainā kalna namiņa.

Ikvienam spoku stāstu zinātājam būs iespēja piedalīties Jēkabpils Sporta centra balvu loterijā, kā arī saņemt kādu saldumu saldākam miegam...

Runā, ka ķirbis nes veiksmi un atbaida ļaunos garus, tāpēc, nākot uz Mežaparku, iesakām kādu paņemt līdzi. Pie kalna namiņa noritēs izrotāto ķirbju izstāde “Vakara baisulis 2023”, un iespaidīgākā un oriģinālākā ķirbja autors saņems pārsteiguma balvu no Jēkabpils Sporta centra. Pēc tam katrs savu oranžo ogu varēs ņemt uz mājām.

Ieteikt citiem: