“Jēkabpils SC” futbolisti uzvar FK “Ķekava/Auda” un turpina cīņu par Latvijas kausu
23. maijs, 2022 Foto: Jānis Lācis

21. maijā Jēkabpils stadionā “Jēkabpils sporta centra” futbola komanda uzsāka cīņu par “Atbildīgas spēles” Latvijas kausu futbolā 2022. Jēkabpilieši sacensībām pievienojās pirmā posma 2. kārtā un pirmajā spēlē tikās ar FK “Ķekava/Auda” komandu, kas regulāro sezonu, tāpat kā jēkabpilieši, aizvada Latvijas čempionāta 2. līgas Austrumu zonā.

Rezultātu spēles 5. minūtē atklāja viesu komandas spēlētājs Jānis Rotbergs. Līdz jēkabpiliešu atbildei bija nedaudz jāpagaida, bet tā sekoja mača 25. minūtē, kad pretinieku vārtus iekaroja Aigars Liņģis. Jēkabpilieši turpināja diktēt noteikumus laukumā un līdz pirmā perioda izskaņai soda sitienu realizēja Salvis Petriks un vēl vienu “golu” iesita Aigars Liņģis. Puslaika pārtraukumā “Jēkabpils SC” vīri devās ar divu punktu pārsvaru – 3:1.

Otrais periods bija tik pat aizraujošs, jo ķekavnieki vienus vārtus atguva (3:2) un mājiniekiem bija nopietni jāpiestrādā, lai nostiprinātu savu pārsvaru, ko viņi arī paveica, mača 73. minūtē panākot 4:2. Par šo vārtu guvumu parūpējās Jegors Trofimovs.

Rezultāts palika nemanīgs līdz spēles izskaņai, un tas nozīmē, ka “Jēkabpils SC” futbolisti turpina cīņu par Latvijas kausu. Nākamā spēles laiks, vieta un pretinieks vēl nav zināms, tāpēc, lūdzu, sekojiet līdzi informācijai!

Savukārt Latvijas čempionāta 2. līgas Austrumu zonā jēkabpilieši nākamo maču aizvadīs 28. maijā Valmierā, bet Jēkabpils stadionā futbols gaidāms 19. jūnijā, kad “Jēkabpils SC” atkal mērosies spēkiem ar FK “Ķekava/Auda” komandu.