Jaunumi

Notiks otrs vakara pārgājiens “Novēli man lidojumam labvēlīgu laiku!”
13. jūlijs, 2020

Notiks otrs vakara pārgājiens “Novēli man lidojumam labvēlīgu laiku!”

Šoreiz Jēkabpils sporta centrs aicina uz vakara pārgājienu Daugavas labajā krastā. Aptuveni 14 km garajā pastaigā dosimies piektdien, 24. jūlijā, plkst. 19.00. Tikšanās pie CSDD, Ā. Elksnes ielā 2. Maršruts: CSDD – Jēkabpils militārais lidlauks – Spuņģēni – CSDD.

Šķērsosim sliedes un gar Kazubrenčiem dosimies uz Jēkabpils militāro lidlauku (bijušais Krustpils kara aerodroms), kurš pirmssākumos bijis tikai neliels lidlauks, kurā atradās divi lidmašīnu novietošanas angāri un lidotāju dzīvojamās mājas, bet, laikam ritot un varām mainoties, tas tika paplašināts līdz 560 ha. Lidlauka teritorijā apskatīsim vēsturiskos lidmašīnu angārus un dosimies gar kara pilsētiņas pamestajām ēkām. Ceļu turpināsim gar Lopdārzu ceļu blakus Jelgavas – Krustpils dzelzceļa sliedēm un, šķērsojot vēl divas dzelzceļa pārbrauktuves, nonāksim Spuņģēnu ciemā, kur varēsim atvilkt elpu, cienājoties ar līdzi paņemtajām maizītēm un tēju. Kā jau ierasts, iepriecināsim pastaigas dalībniekus ar izlozi un jaukām #Jēkabpilssports balvām.

Noslēdzošais posms vedīs gar lielceļu un vēsturisko Zvidzānu krogu, no kura līdz mūsdienām saglabājies viens posms. Un tad godam iesoļosim atpakaļ Jēkabpilī.

Lai gājēji būtu labāk pamanāmi, aicinām tērpties košās drēbēs vai ņemt līdzi spilgtas somas.

Šī būs vēl viena lieliska iespēja jaukā kompānijā papildināt savus #Jēkabpils350km izaicinājuma krājumus. Tiekamies!

Ieteikt citiem: