Jaunumi

Jēkabpils šaha turnīra ceturtās kārtas rezultāti
5. decembris, 2023 Foto: Zigurds Zaķis

Jēkabpils šaha turnīra ceturtās kārtas rezultāti

1. un 2. decembrī Jēkabpils stadiona tribīņu ēkā šahisti mērojās spēkiem Jēkabpils Sporta centra balvu izcīņas šahā 4. kārtā. 

Piektdien, 1. decembrī, "B" turnīrā piedalījās 16 dalībnieki. Pirmo vietu ar 16 punktiem izcīnīja Ruta Midega, otrajā vietā ar 14 punktiem ierindojās Adrians Brencis, bet trešo vietu un 12 punktus ieguva Normunds Mahinovs.

Sestdien, 2. decembrī, šaha cīņas turpinājās "A" turnīrā, kur 14 sportistu konkurencē uzvaras laurus ar 16 punktiem plūca Kristers Policāns, otrajā vietā - Alberts Korosteļovs (14 punkti), bet trešajā - Andis Ivoņins (12 punkti). 

Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit. 

“A” turnīrā spēlē 2. un augstākas sporta klases šahisti, bet „B” turnīrā - 3. un zemākas kvalifikācijas šahisti, un sacensības norisinās pēc riņķa sistēmas ar apdomāšanās laiku 5 min. + 3 sek. par gājienu katram dalībniekam. Uzvarētājs katrā turnīrā tiek noteikts pēc lielākās iegūto punktu summas.

Nākamreiz šahisti tiksies Jaunajā 2024. gadā - "A" turnīra spēles notiks sestdien, 6. janvārī, bet "B" turnīrs - piektdien, 12. janvārī.

Ieteikt citiem: