22. maijs, 2023 Foto: Jānis Lācis

"Jēkabpils SC" fubolistiem uzvara pār FK "Limbaži"

Svētdien, 21. maijā, “Jēkabpils SC” futbola komanda Jēkabpils stadionā uzņēma FK “Limbaži” komandu, lai cīnītos par uzvaru  Latvijas futbola 2. līgas jeb “Altero.lv LIIGA” Austrumu zonā. Šis bija sestais komandas šīs sezonas mačs un trešā uzvara.

Jēkabpilieši šo sezonu iesāka ar divām uzvarām – Jēkabpils Ģimnāzijas stadionā ar rezultātu 1:0 izcīnīja uzvaru pār “Ogre United” un izbraukumā ar 7:0 sagrāva FK “Salaspils” futbolistus. Diemžēl panākumiem sekoja trīs spēļu zaudējumu sērija, kas vēlmi iesist vairāk vārtus nekā pretinieki tikai kāpināja, un šajā mačā jēkabpiliešiem tas izdevās.

Jau spēles devītajā minūtē mājiniekiem pirmo punktu guva Jegors Trofimovs, un pēc nepilnas pusstundas viņš atkārtoti iekaroja pretinieku vārtus. Jēkabpilieši puslaika pārtraukumā vārēja doties apmierināti – uz tablo rezultāts bija 2:0. Otrajā periodā pamatus uzvarai ar vēl vienu golu nostiprināja Aigars Liņģis (3:0). Četras minūtes pirms spēles beigām pretinieki vienus vārtus atspēlēja, bet ar to nepietika, lai apdraudētu “Jēkabpils SC” uzvaru – 3:1.

Šobrīd “Jēkabpils SC” ar trīs uzvarām un trīs zaudējumiem “Altero.lv LIIGA” Austrumu zonas rezultātu tabulā ieņem piekto pozīciju astoņu komandu konkurencē.

Nākamā mājas spēle gaidāma sestdien, 17. jūnijā, plkst. 13.00 Jēkabpils stadionā pret jau vienreiz sīvā cīņā pieveikto “Ogre United”. Ieeja bez maksas.