Fizioterapijas pakalpojumi

! Uzmanību! Sākot ar 2024. gada 18. janvāri, sakarā ar nepietiekamu darbinieku kapacitāti Jēkabpils Sporta centrs uz laiku pārtrauc fizioterapijas maksas pakalpojumu sniegšanu.

***

Jēkabpils Sporta hallē ir iespējams saņemt dažādus fizioterapijas pakalpojumus. Ar pakalpojumiem un to izmaksām var iepazīties šeit

Fizioterapeites

Liene Elksnīte - sertificēta fizioterapeite. 2013. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti. Darba pieredzi guvusi Juglas medicīnas centrā un Valsts Sporta medicīnas centrā, strādājot ar dažāda profila pacientiem – gan bērniem, gan pieaugušajiem. Divas sezonas bijusi BK “Jēkabpils” fizioterapeite, kopš 2018. gada strādā ar Jēkabpils Sporta skolas audzēkņiem. Veic ārstniecisko vingrošanu, klasisko masāžu, slinga terapiju, fizikālās procedūras. Tālrunis pierakstam: 20253006.

Madara Pilskalne - fizioterapeite, sertificēta masiere. 2013. gadā absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju. Darba pieredzi guvusi Mugurkaula veselības centrā, strādājot ar dažāda profila pacientiem – gan bērniem, gan pieaugušajiem. Vienu sezonu bijusi fizioterapeite BK “Jūrmala/Fēnikss”, kopš 2020. gada strādā ar Jēkabpils Sporta skolas audzēkņiem. Veic ārstniecisko vingrošanu, klasisko masāžu, fizikālās procedūras. Tālrunis pierakstam: 29352832.

Sniegto pakalpojumu apraksts

Ārstnieciskā vingrošana - tās galvenais mērķis ir mazināt un likvidēt pacienta funkcionālos traucējumus un sāpes, atgriežot viņu ierastajā vidē. Nodarbības laikā tiek pielietoti muskuļus spēcinošie vingrojumi, muskuļu stiepšanas vingrojumi un tehnikas, līdzsvara un koordināciju treniņi.

Pasīvo kustību izstrāde – šo metodi izmanto galvenokārt pēc operācijām vai ilgstošas  imobilizācijas, kad nepieciešams saudzīgi atjaunot kustību apjomu traumētajā locītavā.

Masāža veicina organisma atjaunošanos pēc fiziskas un garīgas slodzes, nostiprina imūnsistēmu, relaksē saspringtos muskuļus. Masāžu plaši pielieto pie dažādām saslimšanām, kā arī pie fiziskas un garīgas pārslodzes.

Slinga terapija - tajā tiek izmantotas virves un cilpas, kurās tiek iekārts un nofiksēts pacienta ķermenis vai kāda tā daļa. Šīs terapijas primārais mērķis ir mazināt sāpes, trenēt kustību apjomu un uzlabot muskuļu funkciju. Ja pacients nespēj veikt kādu kustību dēļ sāpēm, fizioterapeits ar slinga aparāta palīdzību var iekustināt locītavu un tādējādi stiprināt muskuļus ap skriemeļiem vai trenēt mīkstos audus apkārt locītavai.

TENS – elektroterapijas veids, kurā tiek izmantotas zemas intensitātes (vidēji 10 – 40 mA) impulsu strāvas sāpju mazināšanai.

Ultraskaņas terapijas pamatā ir augstas frekvences mehāniskās svārstības, kas iedarbojas uz audiem kā mikromasāža, mazinot sāpes un veicinot iekaisuma infiltrāta uzsūkšanos, uzlabo asins un limfas cirkulāciju, asinsvadu tonusu un šūnu vielmaiņu, veicina atjaunošanos bojātos nervos.

Fonoforēze - medikamentu ievadīšana ķermenī ar ultraskaņas palīdzību.

 

Nodrošinām vides pieejamību cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Ārstniecības iestādes "Jēkabpils Sporta centrs" reģistrācijas kods: 031000009