Jēkabpils Sporta centra komandai zelts Latvijas čempionātā spiešanā guļus
10. June, 2024 Foto autors: no sportistu privātā arhīva

Sestdien, 8. jūnijā, Madonas pilsētas svētku ietvaros norisinājās 18. Latvijas čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Sacensībās piedalījās vairāk kā 160 sportisti no 27 sporta klubiem, tajā skaitā četriem Lietuvas klubiem. Sacensības pagodināja arī igauņu kaimiņi. Komandu vērtējumā uzvarēja "Jēkabpils SC" sportisti, tālākajās vietās Bauskas un Jelgavas Apolona komandas.

1. vietu savā svara kategorijā un vecuma grupā ieguva Iveta Ratniece, Irina Britika, Nataša Niķitina, Židrjus Sabaļausks, Aigars Zaičenkovs, Vjačeslavs Naumovs un Deniss Borcovs( 3. vieta absolūtajā vērtējumā). 2. vietu izcīnīja Ieva Estere Maševska, Guna Vīksne, Rolands Degro, Martiņš Pudāns, Kirils Piperko. 3. vietā Viesturs Būriņš, Armands Morgunovs un Artis Banders. Skaidrīte Voiko un Sandris Pelšs palika 5. vietā.