13. May, 2022 Foto autors: Lāsma Irša

"Jēkabpils Lūši" izcīna Reģionālās basketbola līgas bronzu

Ceturtdien, 12. maijā, Jēkabpils sporta hallē Reģionālās basketbola līgas bronzas sērijas izšķirošajā trešajā spēlē “Jēkabpils Lūši” pārspēja “Nīca/BLi” – 74:67 (13:21, 20:16, 19:17, 22:13). Jēkabpiliešu vidū rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Niklāvs Vanags.

Pirmajās trīs ceturtdaļās laukumā dominēja nīcenieki, otrajā ceturtdaļā sasniedzot 15 punktu pārsvaru (15:30). Tomēr "lūši", savu līdzjutēju atbalstīti, negrasījās tik viegli padoties un neatlaidīgi deldēja deficītu. Viņu pūles vainagojās ar 13 pēc kārtas gūtiem bezatbildes punktiem un pārņemtiem spēles vadības grožiem noslēdzošajā ceturtdaļā (60:54). Jēkabpiliešiem līdz spēles izskaņai izdevās pārsvaru nosargāt un svinēt uzvaru bronzas cīņā ar rezultātu 74:67.

Kopumā mačā jēkabpilieši labāk nekā viesi cīnījās pie groziem (47-38) un precīzāk uzbruka no tālienes (9/25 – 6/25). Visvairāk punktus guva Niklāvs Vanags, pa 11 punktiem pievienoja Edijs Stiebriņš un Edgars Čaupjonoks.

“Jēkabpils Lūši” - “Nīca/BLi” 74:67 (13:21, 20:16, 19:17, 22:13)
"Jēkabpils Lūši": Vanags 26, Čaupjonoks 11 (9ab), Stiebriņš 11 (6ab, 6rp), Censonis 7, Pērkons 6 (8ab), Ķiploks 5, Čiekurs 3, Gūtmanis 3, Spūlis 2, Zībergs, Koļesinskis.