Jaunumi

Noslēgusies
7. December, 2023 Foto autors: Jānis Lācis

Noslēgusies "Pusstundas skrējiena" 40. jubilejas sezona, aicinām uz apbalvošanu!

Ar desmito kārtu trešdienas, 6. decembra, vakarā Jēkabpils Mežaparkā noslēdzās “Pusstundas skrējiena” 40 gadu jubilejas sezona. Kopā sacensībās piedalījās 169 dalībnieki, 53 no viņiem izturēja visas 10 kārtas un pretendē uz galveno jubilejas sezonas balvu - velosipēdu.

Noskrienot visas 10 kārtas, visvairāk – 157 apļus – sieviešu konkurencē sakrāja Jūlija Vēvere, bet vīriešu vidū Jānis Jerofejevs izcēlās ar deviņās kārtās noskrietiem 167 apļiem. Abi uzvarētāji saņem dāvanu kartes 50 € vērtībā no “Pusstundas skrējiena” ilggadējā atbalstītāja - Jēkabpils sporta preču veikala “Fans”.

  • Savās vecuma grupās dāmu vidū pirmās vietas izcīnīja Santa Ormane, Līva Mekša, Evelīna Lāce, Alise Miteniece, Rebeka Zekante, Ineta Jerofejeva, Jūlija Vēvere, Ruta Šķipare un Mārīte Vilcāne.
  • Kungu konkurencē uzvarēja Rojs Salenieks, Edgars Vēveris, Ervīns Fiļovs, Gatis Kristiāns Romanovs, Leo Salmiņš, Jānis Jerofejevs, Ivars Timko, Viesturs Celmārs un Zigmunds Daščors. 

Visus godalgoto vietu ieguvējus, kā arī visus, kas piedalījušies visās 10 kārtās, aicinām uz "Pusstundas skrējiena" jubilejas sezonas noslēguma pasākumu kas notiks notiks trešdien, 13. decembrī plkst.18.00 Jēkabpils stadiona tribīņu ēkas šaha zālē, Brīvības ielā 289. 

Kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvēji katrā grupā saņems balvas (vērtējot sešas labākās dalībnieka kārtas), bet tie, kas izturējuši visas 10 kārtas piedalīsies izlozē, kurā varēs laimēt dažādas Sporta centra sarūpētas balvas, tajā skaitā velosipēdu.

Paldies visiem dalībniekiem par neatlaidību un aktīvu kopā būšanu visas sezonas garumā!

Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit.

UZVARĒTĀJI

Paldies par balvām un atbalstu sporta preču veikalam "Fans", uzņēmumam "Fazer", kā arī Valsts Policijai par lieliskajām rotaļlietām bērniem - talismanu runci Rūdi!

Ieteikt citiem: