Jēkabpils šaha turnīra pirmspēdējā kārtā uzvar Adrians Brencis un Pēteris Breikšs
8. May, 2024 Foto autors: Zigurds Zaķis

3. un 4. maijā Jēkabpils stadiona tribīņu ēkā risinājās attiecīgi “B” un “A” turnīri “Jēkabpils Sporta centra balvu izcīņā šahā 2023./2024”. Šī bija sacensību priekšpēdējā - 9. kārta.

“A” turnīrā desmit šahistu konkurencē ar 6 punktiem pirmo vietu izcīnīja Pēteris Breikšs, otrajā vietā, sakrājot 5 punktus, ierindojās Andris Ivoņins, bet trešais arī ar 5 punktiem palika Ģirts Kiršbergs. Rezultāti.

“B” turnīrā piedalījās 11 šahisti, un visvairāk – 6 ieskaites punktus – ieguva Adrians Brencis, aiz sevis ar 4,5 punktiem atstājot Danielu Ždanu un Jēkabu Karpovu (3,5 punkti). Rezultāti.

“A” turnīrā spēlē 2. un augstākas sporta klases šahisti, bet „B” turnīrā - 3. un zemākas kvalifikācijas šahisti, un sacensības norisinās pēc riņķa sistēmas ar apdomāšanās laiku 5 min. + 3 sek. par gājienu katram dalībniekam. Uzvarētājs katrā turnīrā tiek noteikts pēc lielākās iegūto punktu summas.

Šī sezonas noslēdzošās, 10. kārtas, “A” turnīrs notiks 1. jūnijā, bet “B” turnīrs – 31. maijā.