Jaunumi

Jēkabpils sporta centrs aicina darbā sporta ārstu
8. January, 2021

Jēkabpils sporta centrs aicina darbā sporta ārstu uz nenoteiktu laiku.

Pienākumi:

  • veikt sportistu un bērnu ar paaugstinātu fizisko slodzi regulāru medicīnisko uzraudzību;
  • veikt profilaktiskās medicīniskās apskates Sporta skolas audzēkņiem ar paaugstinātu fizisko slodzi;
  • veikt secinājumus no iegūto testu rezultātiem, informēt un izskaidrot sportistiem, bērniem un viņa likumiskajiem pārstāvjiem veselības stāvokli, kā arī konsultēt par fiziskās veselības uzlabošanas iespējām.

Prasības:

  • sertifikāts pamatspecialitātē - Sporta ārsts;
  • reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
  • valsts valodas zināšanas, saskaņā ar Valodas likumu (augstākās kategorijas līmenī);
  • augsta atbildības sajūta un labas saskarsmes spējas darbā ar pacientiem, sportistiem, treneriem, bērniem un viņu vecākiem, kolēģiem;
  • labas prasmes darbā ar datoru (MS Office);
  • spēja plānot un organizēt savu darbu.

Piedāvājam:

  • pilnu darba slodzi;
  • ir iespēja savienot darba pienākumus;
  • vajadzības gadījumā ir iespēja nodrošināt ar dzīvojamo platību;
  • ir pieejams bērnudārzs;
  • sociālās garantijas;
  • stabilu atalgojumu 1489,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas);

CV un pieteikuma vēstuli, lūdzu, sūtīt līdz 2021.gada 15.februārim uz e-pasta adresi info@jekabpilssc.lv ar norādi “SPORTA ĀRSTS”. Papildus jautājumiem tel. 29293460.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Jēkabpils pilsētas pašvaldība informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības privātuma politiku: https://www.jekabpils.lv/lv/pasvaldiba/personas-datu-apstrade/privatuma-politika