Jaunumi

Pilsētas svētku makšķerēšanas sacensību uzvarētājam - divarpus kilogramus smags loms
14. augusts, 2023 Foto: Jānis Lācis

Pilsētas svētku makšķerēšanas sacensību uzvarētājam - divarpus kilogramus smags loms

12. augustā par godu pilsētas svētkiem Jēkabpils Sporta centrs Daugavā augšup tiltam organizēja pludiņmakšķerēšanas sacensības, uz kurām pulcējās 20 kungi un četras dāmas. Četru stundu garumā makšķernieki sacentās par uzvaras lomu.

Dāmu konkurencē pie smagākā loma tika jēkabpiliete Ingūna Lapiņa (0,865 kg), aiz sevis atstājot konkurentes - Ilzi Barūkli no Ļaudonas (0,635 kg) un Gintu Kļaviņu no Mētrienas (0,350 kg).

Kungu konkurencē makšķernieka iemaņas, svinot uzvaru, demonstrēja Genādijs Sinkevičs no Mētrienas (2,520 kg). Otrajā vietā – Broņislavs Plivda no Preiļiem (2,400 kg), bet trešajā pozīcijā – Rolands Kaļeiņikovs no Mētrienas (1,665 kg).

Paldies sacensību galvenajam tiesnesim Jurijam Ņikandrovam, kurš sadarbojoties ar Sporta centru, uzņemas virsvadību makšķerēšanas sacensību organizēšanā. Jurija sirdsdegsme pret makšķerēšanu milzīga, tādēļ viņa vārds vienmēr ir arī lasāms sacensību rezultātu protokolos, bet šoreiz sportists piekāpās sacensību līderiem, ierindojoties 4. vietā.

Paldies dalībniekiem par atsaucību pilsētas svētku makšķerēšanas sacensībās! Tiekamies 9. septembrī Radžu ūdenskrātuvē uz Konstantīna Martinova piemiņas sacensībām pludiņmaksķerēšanā un spiningošanā, kur jūs gaidīs aizrautīga cīņa par smagāko lomu, skaistas balvas un noslēgumā īpaši garda zivju zupa!

Ieteikt citiem: