Jēkabpils novada riteņbraucēju komanda izcīna zeltu LSVS sporta spēļu finālsacensībās
27. maijs, 2024 Foto: no sportistu privātā arhīva

26. maijā Smeceres silā Madonā risinājās LSVS 61. sporta spēļu finālsacensības riteņbraukšanā, kurās Jēkabpils novada seniori izcīnīja 19 medaļas un komandu kopvērtējumā ieguva pirmo vietu.

Sportisti sacenstās 10 km solo un piecus līdz 25 km garās krosa disciplīnās.

Pirmo vietu savā vecuma grupā solo braucienā izcīnīja Evita Bauska, Baiba Saleniece, Inese Vingre un Alda Vulāne. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Imants Laizāns, Inga Valtere un Iveta Vītola. Trešo vietu izcīnīja Kaspars Lipskis.

Krosa sacensībās visātrāk savās vecuma grupās finišēja Evita Bauska, Baiba Saleniece, Inese Vingre, Iveta Vītola un Alda Vulāne. Otro vietu ieguva Valdis Fiļovs, Imants Laizāns, Andris Krastiņš un Inga Valtere. Bronzas kaluma medaļa tika Raimondam Brukam.

Vērtējot komandu sniegumu, Jēkabpils novads kopvērtējumā nopelnīja visvairāk - 104 punktus, par diviem punktiem apsteidzot Bauskas novadu, trešajā vietā - Madonas novads.

Sacensībās startēja un kopvērtējumā savus punktus ieskaitīja arī Edijs Bisāns, Gints Grīnbergs, Juris Zlobins, Ainārs Ludboržs, Juris Upītis, Vitauts Luberts un Aivars Jakāns.