Jaunumi

Jēkabpilietis iekļūst Pasaules Tūres Top 8 galda hokejā
11. maijs, 2022 Foto: Kristaps Zarinieks

Jēkabpilietis iekļūst Pasaules Tūres Top 8 galda hokejā

 Aizvadītājā nedēļas nogalē Vācijas pilsētā Lārā (Lahr/Schwrzwald) norisinājās Pasaules Tūres posms galda hokejā "Germany Open", kurā piedalijās 39 galda hokejisti no 10 pasaules valstīm - Igaunijas, Čehijas, Šveices, Vācijas, Ukrainas, Slovēnijas, Kanādas, Somijas, Zviedrijas, un kā vienīgi pārstāvji no Latvijas - jēkabpilieši - Andrejs Kuzņecovs, Kristaps Zarinieks un Jorens Leskovičs.

Apakšgrupu spēlēs visi mūsējie spēja kvalificēties finālgrupai (Top 26). No finālgrupas labākie 16 kvalificējās izslēgšanas spļeēm. Tas izdevās Andrejam Kuzņecovam, kurš finālgrupā ieguva 12.vietu, kas nozīmēja, ka turnīra 1/8 finālsērijā līdz četrām uzvarām pretī stāsies šī brīžā Slovēnijas labākais galda hokejists - Anže Božic.

Spraigās spēlēs, atspēlējoties no 2-3 sērijā, pārāks tomēr ar 4-3 izrādijās Andrejs, kurš iekļuva nākamajā kartā. 1/4 finālā viņam pretī stājās pieredzējušais čehs Pāvels Plešāks, kam nācās piekāpties ar 1-4.

Par sacensību uzvarētāju kļuva ukrainiete Hanna Ivantsova, kura tagad ir pirmā sieviete, kas uzvarējusi kādu Pasaules Tūres turnīru, otro un trešo vietu attiecīgi sadalīja Petri Miettinen (Somija) un Martin Madeira (Čehija).

Šajā sezonā galvenās sacensības vēl paredzētās jūnijā Slovēnijā, kur nacionālās izlases spēkosies Eiropas čempionātā, bet Pasaules Tūres jaunā sezona atsāksies jūlijā ar pirmo posmu ASV pilsētā Čikāgā.

Avots: Kristaps Zarinieks
Ieteikt citiem: