Jaunumi

Jēkabpilietis Aivars Bondars izcīna piekto vietu Rīga-Valmiera 107 km skrējiensoļojumā
13. jūlijs, 2020 Foto: no Aivara Bondara privātā arhīva

Jēkabpilietis Aivars Bondars izcīna piekto vietu Rīga-Valmiera 107 km skrējiensoļojumā

11. jūlijā plkst. 24:00 no Brīvības pieminekļa Rīgā startēja skrējiensoļojums “Rīga – Valmiera”, mērojot 107 km distanci līdz Sv. Sīmaņa baznīcai Valmierā. Dalībnieku vidū bija arī jēkabpilieši – Aivars Bondars un Jurģis Urtāns.

Garo distanču skrējējs Aivars Bondars distanci pēc tiešsaistes rezultātiem veica deviņās stundās, 15 minūtēs un 19 sekundēs un izcīnīja augsto piekto vietu. Arī pagājušā gadā Bondars finišēja piektais. Viņš pats savā Facebook lapā raksta: “Jā, atkal piektais, gan 100 km distancē Latvijas čempionātā, gan pie kliņķa. Šogad konkurence bija lielāka, daudz spēcīgu sportistu. Bet man tāpat kā pagājušajā gadā konkurents tikai viens – es! Šogad trasē manām smadzenēm bija vieglāk, jo lielākās cīņas ar kājām, muskuļiem, sirdi, visu ķermeni tika izcīnītas treniņu laikā. Septiņos mēnešos tika veikti 2500 km (..).”

Cienījamu rezultātu smagajā pārbaudījumā, kas iesaukts par “gladiatoru pastaigu” uzrādīja arī Jurģis Urtāns, kurš Svētā Sīmaņa baznīcas durvju kliņķi sasniedza pēc 13 stundām, 52 minūtēm un sešām sekundēm, ierindojoties 57. vietā. Kopā finiša līniju sasniedza 113 dalībnieki.

 

 

Ieteikt citiem: