Jaunumi

Ar miljoniem sakrātu soļu noslēdzies izaicinājums “10000 soļu katru dienu”
21. novembris, 2023 Foto: https://www.facebook.com/jekabpilslv

Ar miljoniem sakrātu soļu noslēdzies izaicinājums “10000 soļu katru dienu”

No 10. līdz 18. novembrim Jēkabpils Sporta centra izsludinātajā izaicinājumā “10 000 soļu katru dienu” kopā piedalījās 237 dalībnieki un 184 no tiem nepieciešamos soļus sakrāja visās deviņās dienās. Kopā tikai pieveikti vairāk nekā 16,5 miljoni soļu.

Tomēr galvenais ieguvums ir nevis soļu skaits, bet gan dalībnieku labā oma, ieguldījums veselībā, izturībā un pašapziņā! Tāpēc Sporta centrs aicina ikvienu iet, skriet, nūjot, soļot, kā arī organizēt savus mazos izaicinājumus un dalīties ar rezultātiem, lai motivētu sevi un iedvesmotu citus.

Tie, kas pieveica izaicinājumu, piedalījās balvu izlozē, kā arī saņēma virtuālos diplomus, kurus var lejupielādēt šeit –

Balvu izlozē veiksme uzsmaidīja šiem dalībniekiem: Aivis Vaļulis; Aksana Beitāne; Aldona Xoo; Alise Valpetere; Anete Opale; Angelīna Turlā; Arina Plotičkina; Dita Supe; Elīna Akmentiņa; Evelīna Jansone; Evija Jusupova; Guna Brīvule; Ilga Juste; Ilona Jermacāne; Ilona Kablanova; Ināra Vaļule; Indra Spalviņa; Irina Uvarova-Grāvīte; Jolanta Rozentāle; Kirill Ver; Ligita Leitlande; Linda Florence-Paegle; Mārtiņš Vēveris; Mihails Konovalovs; Raitis Abatnieks; Rūta Reine; Sanda Apīne; Svetlana Ivanova; Vita Stiebriņa; Žanna Juškevica un Болякова Юлия.

Paldies visiem dalībniekiem – gan tiem, kas pieveica visu izaicinājumu, gan arī tiem, kas pievienojās vēlāk vai arī iesniedza atskaites ne katru dienu – mums visiem kopā bija jautri un iedvesmojoši!

Ieteikt citiem: