Jaunumi

14. augusts, 2023 Foto: Jānis Lācis

"Jēkabpils SC" iekļūst zonas TOP 4 un spēlēs A grupā

Sestdien, 12. augustā, “Jēkabpils SC” futbolisti Jēkabpils stadionā uzņēma FC "Gauja" komandu, lai aizvadītu izšķirošo cīņu par iekļūšanu Latvijas futbola 2. līgas jeb “Altero.lv LIIGA” Austrumu zonas četru labāko komandu sarakstā, kas varēs turpināt cīņas par medaļām.

Pēc veiksmīgās iepriekšējās spēles, kad izbraukumā tika gūta uzvara par Limbažu komandu (6:4), jēkabpiliešiem papildus motivācija un pārliecība par saviem spēkiem nebija tālu jāmeklē - ikviens apzinājās šī mača nozīmi. Jau pirmajā periodā tika gūti trīs vārti (3:1) un ielikts labs pamats uzvarai. Arī otrajā periodā jēkabpilieši demonstrēja pārliecinošu spēli, un cīņa noslēdzās ar rezultātu 7:1 mājinieku labā.

Pa trīs vārtiem "Jēkabpils SC" labā guva Salvis Petriks un Aigars Liņģis, pretinieku aizsardzību pārspēja arī Kaspars Neverovskis. Sasniedzot uzstādīto sezonas mērķi, komandai nebija divu domu, kuru atzīt par šī spēles vērtīgāko spēlētāju, un tas šoreiz bija komandas treneris Pavlo Pikalovs (Pavlo Pikalov).

Līgas pirmajā posmā "Jēkabpils SC" 14 spēlēs guva septiņas uzvaras, sešas reizes atzina pretinieku pārākumu un vienu reizi mačs noslēdzās neizšķirti. Šāda rezultātu bilance jēkabpiliešiem nodrošināja 19 punktus un ceturto vietu Austrumu zonas rezultātu tabulā.

Līdz ar šo maču ir noslēdzies līgas pirmais posms, un sacensību turpinājumā katras zonas pirmo četru vietu ieguvēji satiksies A grupā, ņemot līdzi tikai savstarpējo spēļu rezultātus. "Jēkabpils SC" aizvadīs divu apļu turnīru pret komandām no Rietumu zonas.

A grupas pirmo divu vietu ieguvēji nopelnīs tiesības 2024. gadā sacensties "Optibet" Nākotnes līgā, bet trešās pozīcijas īpašniece piedalīsies pārspēlēs ar "Optibet" Nākotnes līgas 12. pozīcijas ieguvēju. Savukārt pēdējo trīs vietu ieguvēji 2024. gadā pārcelsies uz "Dali Dali" 3. līgu.

2. posma spēļu kalendārs vēl nav zināms, sekojiet līdzi informācijai!

Ieteikt citiem: