“Jēkabpils SC” futbolisti cīņu par Latvijas kausu neturpinās
19. jūlijs, 2021 Foto: Jānis Lācis

“Jēkabpils SC” futbola komanda sestdien, 17. jūlijā, Jēkabpils stadionā aizvadīja “Atbildīgas spēles” Latvijas kauss futbolā spēli pret 1. līgas komandu – “Grobiņas SC”.

Jau spēles 18. minūtē sarkano kartīti nopelnīja pretinieku vārtsargs Klāvs Bethers, un turpmāko spēli jēkabpilieši aizvadīja skaitliskajā vairākumā. Lai gan Jēkabpils komandai bija vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, tomēr Grobiņas futbolistiem nemaz ne tik vieglā spēlē izdevās tikt pie uzvaras ar rezultātu 2:0 (vārti 45. un 63. minūtē).

Līdz ar zaudējumu “Jēkabpils SC” komanda izstājas no turpmākas cīņas par Latvijas Kausu. Tomēr spēles 2. līgā turpinās un nākamā Jēkabpils stadionā būs jau sestdien, 24. jūlijā plkst. 17.00. Jēkabpilieši savā laukumā uzņems FK “Staiceles bebri” komandu.

Atgādinām, ka spēli stadionā varēs vērot tie līdzjutēji, kuri varēs uzrādīt sadarbspējīgu vakcinācijas pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Jēkabpils stadionā būs atļauts vienlaicīgi atrasties līdz 300 skatītājiem.