Jaunumi

#Jēkabpils354km - reģistrācija noslēgusies, bet kilometru krāšana turpinās
5. jūnijs, 2024

#Jēkabpils354km - reģistrācija noslēgusies, bet kilometru krāšana turpinās

1. jūnijā noslēgusies pieteikšanās izaicinājumam “Jēkabpils 354 km”. Šis izaicinājums jau piekto gadu pēc kārtas mudina iedzīvotājus svinēt Jēkabpils pilsētas dzimšanas dienu kustībā un no 1. maija līdz 31. jūlijam sakrāt tik pat daudz kilometru, cik gadu dzimšanas dienu svin mūsu pilsēta, un paveikt to skrienot, ejot un braucot ar velosipēdu. Šogad Jēkabpils Sporta centrs ir saņēmis 468 pieteikuma anketas, kas ir par 85 anketām vairāk nekā pagājušā gadā, tomēr nepārsniedz otrā izaicinājuma gada aktivitāti, kad tika iesūtītas 735 anketas.

181 (38,7%) anketas iesūtītājs šajā izaicinājumā piedalīsies pirmo reizi. 357 dalībnieki (76%) apņēmušies izaicinājumu pieveikt individuāli, 104 anketas (22%) saņemtas no ģimenēm, bet septiņas – no dažādiem kolektīviem. Kilometrus Jēkabpils dzimšanas dienai par godu apņēmušies sakrāt SIA “Jēkabpils PMK”, biedrība “Holista”, Jēkabpils pilsētas bibliotēka, PII “Zvaniņš”, "Circle K Latvia", "Fans Jēkabpils" un "Jēkabpils aerobikas zāle”.

Kamēr lielākā daļa dalībnieku kilometrus vēl tikai krāj, vairāki dalībnieki izaicinājumu jau ir pieveikuši. Jau pašā pirmajā izaicinājuma dienā visus 354 kilometrus, braucot ar velosipēdu, pieveica Baiba Saleniece. Pirmais, kas visu 354 km distanci veica ejot, bija Rolands Degro, savukārt pirmais kolektīvs, kas kopīgi sasniedza mērķi, bija PII “Zvaniņš”.

Atskaites par veiktajiem 354 kilometriem jāiesūta līdz 31. jūlijam šeit – https://forms.gle/bMRDdwmCsoVrccwh7. Ja ir kādi jautājumi, lūgums rakstīt uz e-pastu: lasma.irsa@jekabpilssc.lv  vai sazināties sociālajos tīklos. Ja kilometri ir sakrāti, lūgums atskaiti sūtīt laicīgi!

Ikviens, kas būs apmaksājis dalības maksu un pieveicis izaicinājumu, savu medaļu varēs saņemt 10. augustā Sporta svētkos Jēkabpils Mežaparkā vai arī vēlāk Jēkabpils Sporta hallē.

Ieteikt citiem: