Jaunumi

Jēkabpilī notiks festivāls “Roks & hokejs” ar vērienīgu labdarības zvaigžņu spēli
3. augusts, 2023 Foto: Lāsma Irša

Jēkabpilī notiks festivāls “Roks & hokejs” ar vērienīgu labdarības zvaigžņu spēli

Sestdien, 26. augustā, Jēkabpils biedrība “Sporta attīstības fonds” otro gadu pēc kārtas ielūdz uz sportiski muzikālu notikumu “Roks & hokejs” Jēkabpils Sporta hallē. Šogad pasākums ir kļuvis vēl vērienīgāks un apmeklētājus priecēs ne tikai ar azartisku Gunāra Meijera hokeja kausa izcīņu, krāšņu roka koncertu ar grupas “Opus Pro” dalību un atrakcijām bērniem, bet arī ar iespaidīgu labdarības hokeja maču, kurā laukumā dosies tādas zvaigznes kā Harijs Vītoliņš, Rodrigo Laviņš, Lauris Dārziņš, Jānis Jubalts, Aigars Grāvers, Edgars Masaļskis un citi. Pasākuma vadītāja lomā iejutīsies aktieris Edijs Zalaks.

Laikā, kad sabiedrība kļūst arvien līdzcietīgāka un labestīgāka, arī šis pasākums tiek veltīts labdarībai – visi gūtie ienākumi tiks ziedoti mūsu novadniekiem - Leona Rusiņa nogalinātās sievietes bērniem. Tāpēc ieeja uz visām šīs dienas aktivitātēm būs bez maksas, bet ikviens apmeklētājs tiks aicināts atsaukties lūgumam ziedot ziedojumu kastītēs vai veikt pārskaitījumu uz biedrības “Sporta attīstības fonds” bankas kontu: LV95HABA0551051993217 (AS “Swedbank”) ar norādi “Ziedojums”.

“Roks & hokejs” sāksies plkst. 11.00 Jēkabpils Sporta halles ledus arēnā ar Gunāra Meijera ceļojošā kausa hokeja turnīru, kurā par uzvarām sacentīsies četras komandas:

 • plkst. 11.00-11.30 HK “Jēkabpils” – HK “Madona”;
 • plkst. 11.35-12.05 HK “Sēļi” – HK “Huligan”;
 • plkst. 12.25-12.55 HK “Madona” – HK “Sēļi”;
 • plkst. 13.00-13.30 HK “Huligan” – HK “Jēkabpils’;
 • plkst. 13.50-14.20 HK “Sēļi” – HK “Jēkabpils”;
 • plkst. 14.25-14.55 HK HK “Madona” – HK “Huligan”;
 • plkst. 15.15-15.45 fināls;
 • plkst. 15.45 apbalvošana.

Pēc tam, kad būs noskaidroti Gunāra Meijera kausa ieguvēji, plkst. 17.00 ledus laukumā dosies divas zvaigžņotas komandas, lai demonstrētu aizraujošu un izklaidējošu hokeja cīņu. Uz ledus kāps mūziķis Jānis Jubalts, skeletonisti Martins un Tomass Dukuri, mūziķis Aigars Grāvers, rallija pilots Ivars Vasaraudzis, operdziedātājs Jānis Apeinis, hokeja zvaigznes: Miķelis un Jēkabs Rēdlihi, Harijs Vītoliņš, Lauris Dārziņš, Aleksandrs Ņiživijs, Mārtiņš Jakovļevs, Oļegs Sorokins, Gints Meija, Rodrigo Laviņš, Edgars Masaļskis, Guntis Galviņš, Ēriks Ševčenko Guntis Džeriņš,  Miks Komuls, kā arī vietējie hokeja entuziasti: Jēkabpils novada mērs Raivis Ragainis, Oskars Ancītis, Kalvis Dobkevičs, Sandis Mežaraups un Toms Tomovics.

Jēkabpils Sporta hallē no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00 ikvienam interesentam būs iespēja nofotografēties ar Pasaules čempionāta bronzas kausu.

Jēkabpils stadiona teritorijā visas dienas garumā bērni tiks laipni gaidīti izbaudīt piepūšamo atrakciju priekus, bet vakara noslēgumā sanākušos skatītājus uz stadionā uzceltās skatuves priecēs vairāku rokgrupu koncerts:

 • plkst. 20.00 uzstāsies grupa “Jauda” no Līvāniem;
 • plkst. 21.00 - grupa “Arhīvs” no Jēkabpils;
 • plkst. 22.00 - grupa “Opus Pro”.

Koncerta sākumā, no plkst. 20.00 līdz 21.00, “Roks & hokejs” apmeklētājiem būs vienreizēja iespēja satikties un nofotografēties ar mūziķiem, hokejistiem un citām zvaigznēm, kas piedalījās labdarības hokeja spēlē.

TIEŠRAIDE

Roks & hokejs 2023 notikumi tiks translēti Youtube un Facebook platformās! Tiešraidi varēs vērot Ziņu portāls radio1.lv Youtube kanālā - https://www.youtube.com/@radio1lv , kā arī Ziņu portāls radio1.lv, Jēkabpils novads, Biedrība "Sporta attīstības fonds" u.c. Facebook Lapās. Tiešraidē plānots raidīt Gunāra Meijera kausa izcīņas atklāšanu, pirmo spēli un finālu, kā arī vairākus citus mačus. Tāpat tiks translēta Zvaigžņu spēle un vakara koncerts ar "Opus Pro", "Jauda" un "Arhīvs" uzstāšanos. Pēc pasākuma ieraksti būs pieejami mājaslapā www.radio1.lv

Svarīga informācija apmeklētājiem!

 • Zvaigžņu hokeja spēli apmeklētāji varēs vērot gan no tribīnēm, gan stāvot aiz ledus laukuma bortiem. Nokļūt aiz laukuma bortiem varēs pa durvīm blakus publiskās slidošanas ģērbtuvei, kā arī pa ārdurvīm no āra kortu puses. Lūdzu, sekojiet atbildīgo darbinieku norādījumiem!
 • Pasākumos visas dienas garumā būs aizliegts ienest jebkādus alkoholiskos dzērienus, kā arī lūdzam ledus hallē un tribīnēs neienest stikla un metāla (bundžas) taru. Kārtību pasākuma laikā uzraudzīs apsardze.
 • Lūdzu, ģērbieties silti, jo ledus hallē ir auksts!
 • Pasākums tiks filmēts un fotografēts un iegūtie materiāli tiks publicēti organizatoru mediju kanālos.

Uz tikšanos festivālā “Roks & hokejs” 26. augustā Jēkabpilī!

Pasākumu organizē sabiedriskā labuma statusa biedrība “Sporta attīstības fonds”. Paldies par atbalstu Jēkabpils novada pašvaldībai, Jēkabpils Sporta centram, R. Laviņa Hokeja skolai, SIA “Bio Logistics”, SIA “Latgran”, “Hansa Flex”, SIA “Māju koks”, SIA “Dižmežs”, “Hokeja pasaule”, IK “AG Karuselis”, “Borjomi”, Latvijas Hokeja līgai un Latvijas Hokeja federācijai! Informatīvais atbalsts “Jēkabpils Radio 1”.

Ieteikt citiem: