Jaunumi

Aicinām iepazīties ar kameršļūkšanas trases izmantošanas noteikumiem
5. janvāris, 2021 Foto: https://www.facebook.com/jekabpilslv

Aicinām iepazīties ar kameršļūkšanas trases izmantošanas noteikumiem

Gada nogalē un Jaunā gada sākumā Jēkabpils Mežaparka kameršļūkšanas trasē bija vērojams lielāks cilvēku pieplūdums nekā ierasts. Jēkabpils sporta centrs aicina trases apmeklētājus būt saprotošiem un ievērot gan trases lietošanas noteikumus, gan Covid-19 izplatības ierobežošanas prasības.

Atbilstoši kameršļūkšanas trases izmantošanas noteikumiem par bērnu drošību un drošu rīcību trasē atbildīgi ir vecāki vai kāda cita atbildīgā pavadošā persona. Vecākiem jāņem vērā, ka bērni, kuri jaunāki par astoņiem gadiem, var veikt nobraucienu tikai kopā ar pieaugušo, kurš brauciena laikā uzņemas pilnu atbildību par bērnu. Pirms doties uz trasi, aicinām iepazīties ar trases izmantošanas noteikumiem!

Tāpat svarīgi vilkt ziemas apstākļiem piemērotus apavus, jo uz pacēlāja lentas lielā apmeklētāju skaita dēļ ātrāk nekā parasti tiek sanests sniegs, lenta kļūst slidena, un, piemēram, ar parastiem sporta apaviem ir grūtības droši pārvietoties.

Jēkabpils sporta centrs ņem vērā apmeklētāju sūdzības un ieteikumus un apņemas izvietot papildus Covid-19 ierobežošanas aicinājumus, tāpat darbinieki pievērsīs pastiprinātu uzmanību gan pacēlāja lentas stāvoklim, gan vēl vairāk skaidros trases lietošanas nosacījumus apmeklētājiem.

Atvainojamies, ja kādam trases apmeklējums sagādājis negatīvu pieredzi!

Ieteikt citiem: