Jaunumi

Pēc “Pusstundas velobrauciena” 4.kārtas sāk iezīmēties līderi
4. oktobris, 2021 Foto: Jānis Lācis

Pēc “Pusstundas velobrauciena” 4.kārtas sāk iezīmēties līderi

Priecīgi par kārtējo iespēju satikties un sacensties apļu krāšanā bija “Pusstundas velobrauciena 2021” dalībnieki, kas piektdienas, 1. oktobra vakarā Jēkabpils Mežaparkā aizvadīja sacensību seriāla ceturto kārtu.

Šajā kārtā vīriešu vidū absolūti ātrākais bija Ritvars Jakubovskis, bet dāmu konkurencē jau ceturto reizi pēc kārtas nepārspēta palika Dana Sila.

Šajā kārtā startēja 49 velobraucēji, 43 no tiem ir piedalījušies visos četros posmos, un līderi centīgi liek pamatus savai uzvarai. Šajā kārtā un arī kopvērtējumā ātrākās savās grupās dāmu vidū ir Amēlija Briede, Madara Timko, Anna Aleksandrova, Rūta Bērziņa, Samanta Sonora Kalniņa, Dana Sila, Inga Gedrovica un Alda Vulāne, bet Asja Jaksone, kas šoreiz izcīnīja uzvaru, savā grupā kopvērtējumā piekāpjas Baibai Saleniecei.

Savukārt kungu konkurencē gan šajā kārtā, gan šī brīža kopvērtējumā savu grupu līderi ir: Jānis Romancevičs, Roberts Beitāns, Edvards Gedrovics, Armīns Bērziņš, Jānis Briedis, Ritvars Jakubovskis, Raimonds Bruks, Jānis Latkovskis un Andris Krastiņš, bet šīs kārtas uzvarētāju – Renāra Jaksona grupā kopvērtējuma līderis ir Lukāšs Sabo, bet Raimonda Bruka grupā – Juris Kuzņecovs.

Ar visiem rezultātiem var iepazīties ŠEIT

Priekšā vēl divas kārtas un sīvas cīņas. Uz tikšanos nākamajā kārtā jau šajā piektdienā, 8. oktobrī! Atgādinām, ka pieteikties uz kārtējo posmu var līdz ceturtdienai, plkst. 23.00 - https://cyclingforall.lv/comp/view/82. Visiem dalībniekiem trasē ir jāvalkā aizsprādzētas ķiveres.

Ieteikt citiem: