Lieldienu velobrauciens
Esi sveiks, velobraucēj! Vai esi gatavs jaunai velo sezonai? Nē!? Ir laiks sagatavoties! Jēkabpils Sporta centrs sadarbībā ar velo trasi “Klētnieki” aicina jūs pievienoties trīs velobraucieniem. Plānots, ka katra maršruta garums būs 40-70 km:
- pavasarī – “Lieldienu velobrauciens”, 6.04.2026.
- vasarā – “Ezeru velobrauciens”, 4.07.2026.
- rudenī – “Pazust lapās velobrauciens”, 3.10.2026.
Pirmajā velo piedzīvojumā dosimies Lieldienu brīvdienās – 6. aprīlī, ar startu plkst. 10.00 no Jēkabpils Sporta halles. Tiks nodrošināts pavadošais transports. Maršruts vedīs uz Taborkalna skatu torni un pēc tam uz “Klētnieku” velo trasi, kur vārīsim zupu, kaulēsimies ar olām, šūposimies un baudīsim gardu pīrāgu ar kafiju vai tēju.
Bet tas nav viss, būs arī iespēja pārbaudīt savas spējas vairākās jautrās aktivitātēs:
- šautriņu mešanā;
- šaušanā ar arbaletu;
- braukšanā kalnā ar velosipēdu.
Katrā disciplīnā trīs labākie tiks apbalvoti ar medaļām, bet visu dalībnieku vidū tiks veikta Jēkabpils Sporta centra suvenīrbalvu izloze.
Pieteikšanās, aizpildot anketu līdz 2. aprīlim plkst. 15.00 - https://forms.gle/vVNAHGrtQDvkJikA7
Dalības maksa: 10 €. Apmaksa uz vietas “Klētniekos”.
Vēlamais tehniskais sagatavojums – velosipēds, kas piemērots grants un meža ceļiem. Aicinām izvērtēt savas spējas un ģērbties atbilstoši laikapstākļiem, izmantot gaismu atstarojošus elementus, ķiveres un paņemt līdzi uzkodas, dzērienus spēku atjaunošanai.
