Jaunumi

Viesītes futbola turnīrā deviņu komandu konkurencē uzvar
7. August, 2023

Viesītes futbola turnīrā deviņu komandu konkurencē uzvar "FC Enkuriņš"

Sestdien, 5. augustā, Viesītes pilsētas svētku ietvaros notika jau tradicionālais futbola turnīrs "6x6". Šogad turnīrā sacentās deviņas komandas, no kurām piecas komandas pārstāvēja Viesīti, četras viesu komandas bija ieradušās no Aizkraukles novada un Līvāniem un divas - no Ērberģes. Futbolistiem turnīrs iesākās ar pamatīgu svelmi un karstumu, bet tas nemazināja prieku spēlēt un cīnīties, netrūka spēlēs asuma un emociju līdz pusfināla spēlēm, kur sāka sportistus veldzēt lietus.

Kopā turnīrā tika izspēlētas 22 spēles, no katras apašgrupas 1. vietu ieguvējas automātiski iekļuva pusfinālā, bet 2. un 3. vietu ieguvējas, izspēlējot krusta spēles, cīnījās par iekļūšanu pusfinālā. Turnīra izskaņā plkst. 18.30 noslēdzās pēdējā spēle un tika noskaidroti uzvarētāji:

  • 3. vieta - FC "Rastafari" no Ērberģes (Zintis Milaičinovs, Ervīns Ūzāns, Kaspars Maslabojevs, Mārtiņš Varekājs, Kristiāns Tučs, Markuss Labutis, Mārcis Bīmanis);
  • 2. vieta - "Steel Pro Viesīte" (Ardis Liepiņš, Ivo Siliņš, Vitolds Zemītis, Jānis Pakulis, Mārtiņš Markīzs, Rihards Dzikovičs, Kristers Krēsliņš);
  • 1. vieta - FC "Enkuriņš" no Viesītes (Mārcis Prodnieks,Tomass Stumbiņš, Artūrs Čelnovs, Imants Kokorevičs, Rendijs Roze, Justs Čičinskis, Markuss Butāns, Madars Bīmanis).

Ar visiem rezultātiem var iepazīties šeit.

Par turnīra labāko vārtsargu tika atdzīts Artūrs Čelnovs (FC "Enkuriņš").

Komandu labākie spēlētāji:

  • Imants Kokorevičs (FC "Enkuriņš");
  • Rihards Dzikovičs ("Steel Pro Viesīte);
  • Markuss Labutis (FC "Rastafari").

Paldies futbolistiem par dalību un  atbalstu turnīrā! Veiksmi un sportiskus panākumus turpmākajos turnīros! Uz tikšanos!

Avots: Jēkabpils novada sporta organizatore Jolanta Stumbiņa
Ieteikt citiem: