Jaunumi

Turpinās #Jēkabils350km izaicinājuma 2.kārta
26. October, 2020 Foto autors: Jānis Lācis

Turpinās #Jēkabils350km izaicinājuma 2.kārta

Atgādinām, ka vēl joprojām rit #Jēkabpils350km izaicinājuma 2. kārta un ikvienam ir iespēja tikt pie skaistās jubilejas medaļas! Ir tikai jāsakrāj 350 km ejot, skrienot un braucot ar velosipēdu, turklāt to var darīt individuāli, kopā ar ģimeni vai kolēģiem, pārstāvot kādu organizāciju. Kilometri jāfiksē kādā no aplikācijām un tad, kad visi 350 ir sakrāti, jāiesūta atskaites anketa.

2. kārtā var piedalīties:

  • tie, kas ir reģistrējušies pirmajai kārtai, bet 350 km nav sakrājuši. Šie dalībnieki savā kontā var skaitīt no reģistrācijas brīža iekrātos kilometrus;
  • pavisam jauni dalībnieki, kas ir gatavi izaicinājumu pieņemt pirmo reizi. Šie dalībnieki sāk krāt kilometrus no nulles. Pieteikšanās izaicinājumam nav nepieciešama.

Uzmanību! Izaicinājumam netiek noteikts beigu termiņš. Kurš pirmais izaicinājumu pieveic, tas iesniedz atskaiti un dodas uz Jēkabpils sporta centru saņemt medaļu.

Atskaites anketa - https://forms.gle/vUXVUE5wDDUrdJNQA

Nolikums pieejams ŠEIT!

#Jēkabpils350km izaicinājumu 1. kārtā pieveica ap 650 cilvēku un individuāli, ar ģimenēm vai kolēģiem, ejot, skrienot un braucot ar velosipēdu, nopelnīja 400 jubilejas medaļas.

90% dalībnieku atzina, ka šis izaicinājums viņus mudināja būt aktīvākiem nekā ierasts, savukārt pusei tas bija pirmais Jēkabpils sporta centra organizētais pasākums, kurā viņi piedalījās.

Daudzi atzina, ka kilometru krāšana likusi veltīt vairāk laika sev un ģimenei, uzlabojusi fizisko formu, sniegusi pozitīvas emocijas, kā arī devusi iespēju labāk iepazīt savas pilsētas apkārtni.

 

Ieteikt citiem: