Jaunumi

Aktualitātes


   
40158

SPORTA NOTIKUMU MOZAĪKA
Apskatīt komentārus (0)


20.11.2013


NOSTABILIZĒJAS OTRAJĀ VIETĀ. Pirmssvētku laikā izbraukuma spēli LBL aizvadīja BK Jēkabpils, kas tikās ar Jūrmala/Fēnikss komandu. Demonstrējot stabilu spēli gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, jēkabpilieši izcīnīja jau astoto uzvaru pēc kārtas ar rezultātu 93:81 (19:17, 29:20, 26:16, 19:28). Rezultatīvākie BK Jēkabpils rindās Michal Hlebowicki ar 24 gūtiem punktiem, Cameron Clifford Runders – ar 21 punktu, Jānis Pozņaks – ar 11 gūtiem punktiem un 17 izcīnītām atlecošām bumbām. Ar spēļu bilanci – 9 uzvaras un 1 zaudējums – BK Jēkabpils ir nostabilizējies 2.vietā. Nākamo spēli jēkabpilieši aizvadīs trešdien, 27. novembrī plkst. 19:30 Jēkabpils Sporta namā pret BK „Liepāja/Triobet”.

 

JĒKABPILS HOKEJISTU CĪŅAS DAUGAVPILĪ. Daugavpils pilsētas atklātajā hokeja čempionātā Latgales zonā kārtējo uzvaru izcīnīja „Latgran” komanda, kas ar rezultātu 9:2 sagrāva „Lazdukalns” hokejistus. Pēc aizvadītām četrām spēlēm ar 12 punktiem jēkabpilieši ir izvirzījušies turnīra tabulā 1.vietā. Savukārt, „Jēkabpils” komanda ar rezultātu 2:5 piekāpās pašreizējai turnīra tabulas 3.vietai -

„Kalupei”.

 

VOLJEBOLISTĒM BRONZA. Jēkabpils volejbolistes šajā nedēļas nogalē mēroja ceļu uz Valmieru, lai piedalītos starptautiskajā volejbola turnīrā „Valmieras kauss 2013”. Pēc aizvadītām līdzvērtīgām un sīvām cīņām 2 setu garumā līdz 15 punktiem, vietu sadalījums kopvērtējumā tika noskaidrots ņemot vērā iegūto un zaudēto punktu starpību setos. 1.vietu šogad izcīnīja volejbolistes no Tallinas, 2.vietu – Saulkrasti un 3.vietu Jēkabpils, kas aiz sevis atstāja Jelgavas, Burtnieku novada un Kingisepas (Krievijas) komandas. Par bronzas medaļniecēm kļuva Līga Veipa, Vineta Gutāne, Inita Smirnova, Gunta Tauriņa, Lolita Sala, Sandra Ābola un Ināra Luņģe.

 

SKRĒJIENĀ PA UBAGLĪCI IZCĪNĪTAS MEDAĻAS. Līvānos notika gadskārtējās Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītās sacensības skrējiens pa Ubaglīci, kurā ik gadu aktīvu līdzdalību ņem arī jēkabpilieši. Savās vecuma grupās organizatoru sagatavotajās distancēs viņi izcīnīja 11 godalgas. 500m distancē kā pirmā finišēja Dagmāra Midzene un kā otrā Elza Toča. 800m distancē zelts Elīnai Tumšai, bet sudrabs Klintai Lindānei. 1km distancē 2.vietu izcīnīja Ralfs Lipenītis un 3.vietu - Dagnija Upeniece. Sievietēm pamatdistancē – 4km par sudraba medaļniecēm kļuva Baiba Strode un Zane Jokste, bet par bronzas - Māra Kalniņa. Savukārt, vīriešiem 8km distancē uzvaras laurus plūca Pēteris Lazdiņš un Anatolijs Macuks, bet sudrabs Viesturam Ivbulim.

 

Baiba Grasa

 

 
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA