Jaunumi

Aktualitātes


   
19336

SPORTA MOZAĪKA
Apskatīt komentārus (1)


22.11.2011


BASKETBOLS. Ir aizvadīta jau 4.kārta 2011./2012.g.Jēkabpils atklātajā basketbola čempionātā. Svētdien, 20.novembrī, „Tornado” komanda pārspēja komandu „ZEM ELLI” ar rezultātu 72:61 (Artūrs Škute – 20 p.; Edgars Leja – 27 p.). JSS –A – komandu „Bebrīši/Ceļi” – 78:75 (Matīss Caune – 22p.; Guntars Nikolajevs un Normunds Kārkliņš – 16p.). Komanda „V V” ar rezultātu 61:64 piekāpās komandai „UNO AUTO” (Artis Vecumnieks – 21p.; Artūrs Elksnītis – 30p.). JSS 95/94 pārspēja JSS 96/97 ar rezultātu 91:78 (Matīss Čaupjonoks – 36p.; Artis Arnītis – 27p.). Nākamās spēles basketbolisti aizvadīs 10.un 11.decembrī plkst.11:00.

 

Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionātā Jēkabpils/Madonas komanda 19.novembrī aizvadīja kārtējās izbraukuma spēles ar BS Ogre komandām. Jēkabpils/Madonas U-19 grupa pārspēja BS Ogre U-19 ar rezultātu 74:63. Bet U-15 grupa piekāpās ogrēniešiem ar rezultātu 54:61 un U-14 – ar 17:50.

 

VOLEJBOLS. Sācies Jēkabpils 2011./2012.gada atklātais čempionāts volejbolā vīriešiem. Dalību ir apstiprinājušas 5 komandas - „Saldus ceļinieks”, Latvijas Valsts Meži (LVM), „Z – Light” (Līvāni), „Jēkabpils ūdens” un Jēkabpils sporta skola. Sacensības tiks organizētas 2 riņķos. Pēc priekšsacīkstēm 4 komandas izslēgšanās turnīrā noskaidros čempionāta godalgoto vietu ieguvējus. Aizvadītas ir jau pirmās spēles. Jēkabpils sporta skolas komanda tikai piektajā setā ar rezultātu 12:15 piekāpās komandai „Saldus ceļinieks” - 2:3 un ar rezultātu 1:3 zaudēja LVM.

Visi volejbola fani tiek gaidīti 27.novembrī plkst.10:00 Spuņģēnu sporta zālē, kad tiks aizvadītas kārtējās čempionāta spēles.

 

20.novembrī Preiļu novada atklātajā čempionātā volejbolā Jēkabpils pilsētas sieviešu komanda tikās ar BJSS-2 komandu un pārspēja meitenes ar rezultātu 3:0, bet ar 0:3 zaudēja Jaunsilavas komandai. 26. un 27.novembrī volejbolistes aizvadīs nākamās spēles.  

 

19. un 20. novembrī Latvijas čempionāta Nacionālajā līgā Jēkabpils volejbolisti aizvadīja kārtējās spēles. Jēkabpilieši mājas spēlē zaudēja Limbažu komandai ar rezultātu 1:3 un 20.novembrī izbraukuma spēlē ar 1:3 Kuldīgas NSS komandai.

26.novembrī vīriešiem ir kārtējā izbraukuma spēle ar SK RTUHanzas vsk. sporta zālē.

 

TELPU FUTBOLS. Lai veiktu izlozi un veiksmīgi noorganizētu Jēkabpils pilsētas 2011.-2012.gada regulāro atklāto čempionātu telpu futbolā, komandu pārstāvju sanāksme notiks 1.decembrī plkst.18:00 Jēkabpils sporta centra administrācijas ēkā, Brīvības ielā 289. Sīkāka informācija pie čempionāta galvenā tiesneša Andra Krastiņa (tel. 29642353).

 

ORIENTĒŠANĀS. Jau sestdien, 26. novembrī, orientieristi pulcēsies pēc gada pārtraukuma atjaunotajās, orientieristiem tīkamajās, sacensībās ,,Uz divu sezonu robežas”. Šīs sacensības ir veltītas skolotāja un trenera Tālivalža Asariņa piemiņai, jo pateicoties viņam orientēšanās sports Jēkabpilī strauji uzplauka un bija vērtējams augstā līmenī. Tās viennozīmīgi varētu dēvēt par orientēšanās divcīņu, kurā sportisti veic divas distances: pirmo – pavēles, bet otro – apzīmēto. Jo kuplāks dalībnieku skaits, jo sīvāka un interesantāka konkurence. Neaizmirsti - pieteikšanās 26.novembrī līdz plkst. 12:00, sacensību centrā Viesītes muzejā ,,Sēlija’’. Iepriekšēja pieteikšanās www.lof.lv .

 

VIEGLATLĒTIKA. 18.novembrī Līvānos norisinājās tradicionālais skrējiens pa pilsētas ielām, kas veltīts Latvijas dzimšanas dienai. Šogad tas tika organizēts 20. reizi, un visi dalībnieki, kas veica distanci tika apbalvoti ar piemiņas medaļām. Ar kuplu komandu, sacensībās tika pārstāvēta Jēkabpils sporta skola. Par sacensību uzvarētājiem kļuva Samanta Sonora Kalniņa 800m distancē meitenēm un Viesturs Ivbulis 4000m distancē jauniešiem. 2.vietas savās vecuma grupās ieguva Loreta Kalve, Pēteris Lazdiņš, Aļona Meļņika, Inita Nereta. 3.vietas – Oļegs Golovans, Jānis Jelinskis, Melisa Ostrovska, Māra Kalniņa, Zane Jokste.

 

PUSSTUNDAS SKRĒJIENS. Meža parka trasē aizritējusi jau septītā kārta pusstundas skrējienā, kas vienkopus pulcēja 105 dalībniekus. Savās grupās par ātrākajiem skrējējiem kļuva Mārīte Vilcāne no Līvāniem, Aiva Jakubovska un Toms Zekants no Ābeļiem, jēkabpilieši – Zane Jokste, Kristīne Navenicka, Sintija Ošāne, Samanta Kalniņa, Raivis Rijnieks, Ramiro Grandāns,  Zigmunds Daščors, Viesturs Ivbulis un Krišjānis Knodze, krustpilietis Anatolijs Macuks, Krustpils novada sportiste Aija Rogāle, skrējēji no Salas novada Aija Drozdova, Aigars Puida un Pēteris Krastiņš, Anete Lasmane un Jānis Jelinskis no Jēkabpils 3.vsk., Melisa Ostrovska un Pēteris Lazdiņš no Jēkabpils sporta skolas, Aļona Meļņika no JAK, kā arī Pļaviņu sportiskākās meitenes Diāna Pauniņa un Enia Kaņepēja.

 

Baiba Grasa
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA