Jaunumi

Aktualitātes


   

Sporta mozaīka
Apskatīt komentārus (0)


06.12.2010


 

Basketbolistiem kārtējā uzvara

   Jēkabpils komanda Amatieru basketbola līgā mājas spēlē tikās ar Alūksnes basketbolistiem. Jēkabpilieši spēles prasmē bija pārāki un uzvarēja ar rezultātu 102:81. Komandas panākumā vislielāko artavu ieguldīja Matīss Caune ar izcīnījiem 19 punktiem, Ervīns Zvirgzds ar 17 punktiem un Juris Kalniņš ar 15 punktiem. Arī pārējie komandas biedri, trenera Andra Čerjaka prasmīgi vadīti, darīja visu iespējamo, lai kaldinātu uzvaru. Tā turpināt! Nākamā mājas spēle notiks 9.decembrī ar Beverīnas komandu. Uz tikšanos sporta namā 20:00!

 

Slidotāju netrūkst

   Nule atklāto slidotavu Jēkabpils stadiona teritorijā aizvadītajās brīvdienās apmeklēja daudz slidotgribētāju un hokeja spēles cienītāju. Sporta centrs ir gandarīts, ka ļaudis aizgūtnēm vēlas baudīt slidošanas prieku, pavadot brīvo laiku svaigā gaisā un tādējādi mazinot iespēju saslimt ar gripu. Slidotava darbdienās strādās no 2 dienā līdz 9 vakarā, sestdienās no 12:00 līdz 21:00, bet svētdienās no 11 rītā līdz 8 vakarā. Cenas ir visai draudzīgas: slidojot ar nomātajām slidām ir jāmaksā pusotra lata pieaugušajiem un viens lats bērniem, ar personīgajām slidām šis pakalpojums izmaksās tikai vienu latu. Uzasināt slidas var tirdzniecības centra ,,Jēkabpils’’ sporta preču veikalā ,,Ripo Aisk’’. Iznomājot slidas, ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju.

Lai gludais ledus čirkst zem slidām Tavām,

Priecājies, un ļaujies svaiga gaisa skavām.

 

Turpina cīņu par balvām

    Sporta centra balvu izcīņas 4. kārtā šahā (kopā būs 10 kārtas) 6,5 punktus izcīnīja pagājušā gada Jēkabpils čempions Nikolajs Krilovs. Tikai puspunktu no viņa atpalika Ģirts Kiršbergs. Sacensību galvenais tiesnesis Gunārs Pušmucāns aicina esošo spēlētāju pulkam pievienoties arī citus šīs prāta spēles piekopējus, lai konkurenci vairotu. Spēles notiek katra mēneša pirmajā sestdienā sporta centra galda spēļu zālē.

 

                                                                                                     Māris Jaudzems
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA