Jaunumi

Aktualitātes


   
9371

Sporta mozaīka
Apskatīt komentārus (0)


29.11.2010


 

Latgales atklātais biljarda čempionāts iziet finiša taisnē

 

  Šī gada janvārī jaundibinātais čempionāts, kurš ir saliedējis Rēzeknes, Daugavpils un Jēkabpils biljardistus, ir iegājis finiša taisnē. Novembra pēdējās dienās Latgales biljarda lietpratēji, tiekoties Jēkabpilī, ir noskaidrojuši 16 labākos, kas cīnīsies par gada čempiona titulu, kā arī pilsētu komandu kausu „Latgales trīsstūris”. Čempionāta rudens apļa pēdējā tikšanās bija tā reize, kad uzvaras laurus plūca jēkabpilietis Igors Kačanovs. Savukārt Rēzeknes komandas pārstāvji un čempionāta līdzšinējie reitinga līderi Vitālijs Grigorjevs izcīnīja otro vietu, bet Tomass Gailums- trešo. Komandu vērtējumā līdera pozīcijas saglabā Rēzeknes komanda. Rēzeknieši jau divos čempionāta posmos apliecināja komandas augsto meistarību, iegūstot ceļojošo pilsētu komandu kausu ”Latgales trīsstūris”. Uzvarot arī rudens aplī, Rēzeknes komanda šo izklaides centra ,,OĀZE’’ dāvāto īpaša dizaina kausu varēs paturēt savā īpašumā. Tomēr viss izšķirsies jau 18.decembrī, kad Jēkabpilī notiks biljardistu fināla tikšanās. Tā solās būt interesanta un aizraujoša, jo netrūks ne intrigas, ne dalībnieku azarta, ne pārsteiguma brīžu.

Tuvāka informācija par šīm un citām biljarda interesentiem piedāvātajām aktivitātēm uz vietas izklaides centra ,,OĀZE’’ spēļu zālē Jēkabpilī, Rīgas ielā 105a, kā arī www.oazetev.lv              

 

Pasaules šautriņu mešanas turnīrā jēkabpiliete-  trešā ! Novembra nogalē Rīgā  tika aizvadītas ievērojamas  pasaules mēroga sacensības - piektais pasaules reitinga turnīrs šautriņu mešanā “Latvia Open 2010”. Turnīra dalībnieku vidū bija šīs spēles lietpratēji   no Dānijas, Igaunijas, Krievijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Skotijas, Somijas, Ukrainas, Vācijas, Zviedrijas, - kopskaitā pavisam 165 dāmas un kungi. Jāatzīmē ,ka tas ir jauns  turnīru apmeklētības rekords Baltijas valstīs. Latvijas šautriņu mešanas godu aizstāvēja arī jēkabpilieši - Vita un Guntars Grebski, Andris Zalaks, Andris Prodnieks un Anda Seimane. Izcils starts un spēle izdevās Vitai Grebskai, kura spēja 34 dāmu- pasaules profesionāļu- konkurencē izcīnīt augsto  3. vietu. Savukārt, iespaidīgajā 131 kunga konkurencē, ievērojamu sniegumu nodemonstrēja arī Guntars Grebskis, iegūstot 9. vietu.

Arimanda Rode

Volejbols. Ar diviem minimāliem zaudējumiem ar rezultātu 2:3 pret Burtnieku novada un Ropažu komandām, Jēkabpils volejbolisti noslēguši Latvijas čempionāta Nacionālajā līgā pirmo apli. Atgādinu, ka Nacionālajā līgā šajā sezonā piedalās 10 komandas, kuras meistarībā līdzīgas. Otrā apļa spēles mūsu komanda uzsāks 19. decembrī, un ir apņēmības pilna savu līdzšinējo sniegumu uzlabot. Lai veicās!

 

Futbols. Astoņas komandas no pilsētas un apkārtējiem novadiem ir pieteikušas dalību Jēkabpils atklātajā čempionātā telpu futbolā, kas sāksies 11. decembrī. Spēles risināsies sporta namā pēc grafika, kurš skatāms sporta centra mājas lapā. Gaidām līdzjutējus, lai gūtu pozitīvas emocijas un savu komandu atbalstīt.

Māris Jaudzems

 

Basketbols. Jēkabpils basketbola sieviešu komanda  ir uzsākusi  spēļu sezonu, un tradīcijas nemainot, pirmās spēles jēkabpilietes aizvadīja Rēzeknes pilsētas 2010.gada atklātajā kausa izcīņā basketbolā. Čempionātā dalību pieteikušas 5 komandas. Pirmā spēle bija ar BJSS II komandu. Pēc pirmā puslaika jēkabpilietes zaudēja ar rezultātu 27:19. Otro puslaiku mūsu basketbolistes uzsāka ar aktīvāku aizsardzību, kas attaisnojās. Ar rezultātu 57:52 tika izcīnīta pirmā uzvara.
Otrā spēlē laukumā pretī stājās Rēzeknes BJSS pirmā komanda. Spēle ritēja līdzvērtīgi, līdz otrajā puslaikā meitenes lika lietā savu spēļu pieredzi un taktiku, un līdz ar to arī šajā spēlē tika gūta pārliecinoša uzvara ar rezultātu 60:43. Šajā sezonā Jēkabpils komandu pārstāv: Aivita Ķiploka, Laila Tomašicka, Zane Lauva, Ilze Zīberga, Ilze Briška, Marika Dimante, Līva Kusiņa, Irita Jevstigņejeva, Iveta Bērziņa un Baiba Grasa.
Nākamā spēlē Rēzeknē, 5.decembrī mūsējās tiksies ar komandām "Moseņis" un "Strūžāni".

Baiba Grasa
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA