Jaunumi

Aktualitātes


   
10018

Finišējis ,,Pusstundas skrējiens''
Apskatīt komentārus (0)


20.12.2010


 

Aizvadīti 10 lieliski trešdienu vakari, kas Mežaparka apgaismotajā trasē kopā pulcināja 166 skrējējus. Šis skrējiens tautā ir iemīļots ar to, ka ieguvēji ir visi, jo pēc aktivitātes sajūta ir fantastiska un enerģija 2x ātrāk un vairāk atgriežas atpakaļ pie skrējēja. Te startē gan augstas klases, gan tautas klases sportisti, vecāki ar bērniem, kā arī sportisti grupā ar īpašām vajadzībām. Jaunākais dalībnieks šajā skrējienā – piecgadnieks Daniels Pastars, bet vispieredzējušākais dalībnieks Jānis Kalniņš, kurš jau vairāk kā 20 gadus ir šī skrējiena atbalstītājs, sasniedzis 67. gadu slieksni.

      Uzvarētāji tika izvērtēti pēc sešu vislabāk noskrieto kārtu apļu summas, ņemot vērā arī dalību Lāčplēša dienas skrējienā. Zelta medaļas un skrējiena īpašos krekliņus savās grupās saņēma Rasma Vīksne, Aija Rogāle, Zane Lauva, Solveiga Jegorova, Diāna Pauniņa, Aleksa Dauškane, Aigars Puida, Ramiro Grandāns, Anatolijs Macuks, Pēteris Lazdiņš, Dairis Jakubovskis un Jānis Eiduks. Sudraba medaļas un Swedbank sarūpētās piemiņas balvas savā īpašumā ieguva Dace Staģīte, Mārīte Vilcāne, Justīne Ābola, Anete Lasmane, Paula Sondore, Laura Loča, Juris Jansons, Valdis Muižnieks, Pēteris Krastiņš, Viesturs Ivbulis, Daniels Lavrinovičs un Kristiāns Lipskis. Bronzas medaļas un saldumu balvas godam nopelnīja Dace Lukšēvica, Solvita Kaulakane, Zanda Lamba, Vera Grāvīte, Laine Donāne, Samanta Kalniņa, Aivars Druvenieks, Aivars Noris, Guntars Siliņš, Valdis Vizulis, Leo Salmiņš un Žanis Izotovs.

        Absolūtajā vērtējumā (izvērtējot visvairāk noskrieto apļu summu visa skrējiena laikā) par līderiem kļuva un savā īpašumā kausu saņēma Diāna Pauniņa (Pļaviņu novads), jaunās sportistes kontā 130 apļi. Kungu, vīriešu, jauniešu un zēnu konkurencē ar 155 apļiem šajā sezonā nepārspēts kļuva Pēteris Lazdiņš (Jēkabpils 3.vsk.).

       Ar speciālbalvu par aktīvu piedalīšanos un veselīga dzīvesveida popularizēšanu sportistu grupā ar īpašām vajadzībām saņēma Līvānu novada skrējējs Ivars Bikaunieks.

       Visčaklākie un visapņēmīgākie šī skrējiena seriāla dalībnieki – Aija Rogāle, Solvita Kaulakane, Ieva Stabulniece, Diāna Pauniņa, Paula Sondore, Samanta Kalniņa, Aigars Puida, Zigmunds Daščors, Modris Osvalds, Pēteris Krastiņš, Pēteris Lazdiņš, Raivis Rijnieks, Staņislavs Molčanovs un Žanis Izotovs. Viņu kontā visu 10 kārtu veikums un imunitāte pret slimībām visa gada garumā.

       Liels paldies šī skrējiena atbalstītājiem – Swedbank Jēkabpils kolektīvam un it īpaši Ivetai Lenei un Ievai Stabulniecei. Viņas visas kārtas bija kopā soli solī ar pārējiem veselīga dzīvesveida piekritējiem, ar prieku skrēja pašas un izvērtēja arī pārējo dalībnieku veikumu. Līdz ar to Swedbank meitenēm nebija grūti izvēlēties savu simpātijas balvu pasniegt visenerģiskākajai šī seriāla dalībniecei – Rasmai Vīksnei. Rasma pirmos startus veltīja velokrosam, kas paralēli risinājās kopā ar skrējienu. Pārliecinoša uzvara velotrasē sportisti pamudināja stāties uz starta kopā ar skrējējiem, un arī šajos mačos savā grupā enerģiskajai dāmai pārliecinoša uzvara. Katru trešdienas vakaru viņa ieradās ar prieku, enerģiskumu un ugunīgu dzirkstelīti! Noslēpumu, kā to panākt šajā ikdienas pelēcīgajā rutīnā mums diemžēl neizdevās noskaidrot, jo Rasma uz noslēguma pasākumu attaisnojošu iemeslu dēļ neieradās.

      Vēl no atbalstītāju puses par lielum lielo pretimnākšanu paldies frizētavai – salonam ,,Loreta’’ un personīgi Lienei Ancānei, SIA ,,Lilija LRT’’ un personīgi Lailai Tomašickai par sarūpētajām balvām, kā arī sporta skolai par sarūpētajiem saldumiem tējas un kafijas galdam. Pateicoties pretimnācējiem sportisti varēja vienkopus satikties, savā starpā pārrunāt nākotnes plānus, dalīties savos sporta notikumos, pārlapot pusstundas skrējiena albumu. Vakara gaitā kopējā izlozē tika noskaidroti seši laimīgie, kuri saņēma dažādas pārsteiguma veltes un dāvanu kartes.

       Liels paldies tiesnešu brigādei, kuri spītējot vējam, lietum un aukstumam vienmēr bija savā postenī – Arnoldam Jakubovskim (sacensību galvenajam sekretāram), Taņai Donānei, Madarai Jakubovskai, Evai Survillo, Agitai Jakubovskai un Guntim Jakubovskim.

       Paldies visiem dalībniekiem par laba vēlējumiem organizatoriem un aktīvu piedalīšanos sportiskajā dzīvē.

 

                                                                                           Aiva Jakubovska

                                                                                           sporta pasākumu organizatore
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA