Jaunumi

Aktualitātes


   

Jēkabpils zelta komanda
Apskatīt komentārus (1)


09.11.2009


 

Sestdien 7. novembrī Jēkabpils 3. vidusskolā norisinājās svarbumbu celšanas Latvijas kausa 4. posms. Vairāk kā 80 dalībnieki bija ieradušies no Ventspils, Daugavpils, Rīgas, Balviem un Viļāniem. Sportisti izpildīja garā cikla vingrinājumu desmit minūtes ar divām svaru bumbām, meitenes ar vienu.

Šīs sacensības bija īpaši nozīmīgas, jo pirmo reizi savā pastāvēšanas laikā trenera Ņikitas Sekretova vadībā „Jēkabpils Jāņa Āboliņa” klubs izcīnīja 1. vietu jauniešiem, apsteidzot mūžsenos konkurentus „Viļānu bitītes”, un par spīti tam, ka mūsu sportistu vecums ir no 13 – 21 gadiem, sīvā cīņā ieguva 3. vietu pieaugušo konkurencē.

Jēkabpilieši šoreiz pārspēja paši sevi – bumbas cilāja tik sparīgi un neatlaidīgi, ka skatoties elpa aizsitās! Pirmās vietas savās svaru kategorijās izcīnīja – Ļubova Kļementjeva (jaunietēm), Santa Morozova (sievietēm), Kristaps Zemītis, Valērijs Cvetkovs, Kristaps Prodnieks, Vladislavs Voitehovičs (jauniešiem). Godalgotas vietas ieguva Nadežda Dzimtā, Pēteris Dzimtais. Ieguldījumu komandas punktu pūrā deva arī Vija Sedjukeviča, Inese Frantkovska, Artūrs Voitehovičs un Vladislavs Balans.

Daudz grūtāk puišiem gāja komandas stafetēs, kur pieciem komandas dalībniekiem katram trīs minūtes bija jāizpilda garā cikla vingrinājums uz ātrumu. Jauniešu komandas stafetē ar 16 kg smagajām svaru bumbām piedalījās – Artūrs Voitehovičs, Kristaps Zemītis, Vladislavs Balans, Vladislavs Voitehovičs un Valērijs Cvetkovs, savukārt pieaugušo stafetē ar 24 kg svarbumbām startēja – Ņikita Sekretovs, Pēteris Dzimtais, Vladislavs Voitehovičs, Valērijs Cvetkovs un Kristaps Prodnieks. Daļa puišu piedalījās gan vienā, gan otrā stafetē, tādēļ viņiem bija īpaši liela slodze – pabeidzot vienu stafeti viņiem uzreiz vajadzēja doties startēt citā. Jauniešu stafetē triumfēja jēkabpilieši, savukārt pieaugušo stafetē izcīnīja godalgoto 3. vietu.

Kopumā šīs bija visveiksmīgākās „Jēkabpils Jāņa Āboliņa” kluba sacensības. Kā saka: „Mājas sienas palīdz!”. Tādēļ sportisti ir pateicīgi saviem vecākiem, draugiem, paziņām un garāmgājējiem, kas nežēloja savu laiku un ieradās, lai turētu īkšķus par komandu.

                                                                                                                                      Santa Morozova
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA