Jaunumi

Aktualitātes


   
109172

XXII Sporta veterānu salidojumā tiek godināti vairāki jēkabpilieši
02.12.2019


Piektdien, 30. novembrī sirsnīgā un svinīgā atmosfērā Rīgā, Lielajā Ģildē notika gadskārtējais XXII Sporta veterānu salidojums, kurā tika sveiktas Latvijas Sporta veterānu - senioru savienības (LSVS) 56. sporta spēļu uzvarētāju komandas, sumināti Pasaules, Eiropas veterānu čempionātos medaļas izcīnījušie Latvijas sportisti, kā arī pilsētu, novadu sabiedriskie sporta aktīvisti, sporta tradīciju stiprinātāji, brīvprātīgie un organizatori.

 


Ar LSVS “Goda zīmi” un “Sporta laureāta” nozīmīti tika apbalvots Normunds Ivzāns, kurš sacensībās pārstāvējis Jēkabpils vārdu. Sasniegumiem bagātais sportists saņēma pateicību par vairākkārtēju veterānu čempiona titula iegūšanu soļošanas distancēs Latvijā, Eiropā un pasaulē. Jēkabpiliete Aija Rogāle tika godināta ar “Sporta laureāta” nozīmīti par godalgotas vietas iegūšanu Pasaules čempionātā soļošanā veterāniem Polijā. Savukārt jēkabpilietis un Jēkabpils sporta centra darbinieks Guntars Linde saņēma “Goda zīmi” par krietnu ieguldījumu Jēkabpils pilsētas sporta tēla atpazīstamības veidošanā un apzinīgu un atbildīgu sava darba pienākumu veikšanu.

 


LSVS 56. sporta spēlēs lielo pilsētu vērtējumā Jēkabpils pilsēta ieguvusi 5. vietu, bet absolūtajā vērtējumā 61. pašvaldības konkurencē – 8. vietu. 

 

 

Attēlā: pirmais no kreisās puses - Guntars Linde, trešais no labās - Normunds Ivzāns. Foto: LSVS
 
      Atpakaļ