Jaunumi

Aktualitātes


   
112294

Uz bezkontakta orientēšanos aicina OSK “Sēlijas mežs”
28.05.2020


Šosezon tradicionālais OSK “Sēlijas mežs” organizētais orientēšanās sacensību seriāls “Orientieris 2020” iesācies ne tā kā ierasts. Ārkārtas situācijas dēļ orientēšanās entuziasti kontrolpunktu meklējumos dodas ievērojot distanci, un dara to sevis izvēlētā brīdī laika posmā no trešdienas līdz svētdienai. Tā kā atzīmēšanās pie kontrolpunktiem nenotiek un distances veikšanas laiks netiek fiksēts, tie uzskatāmi par treniņiem nevis sacensībām. Tomēr tas nemazina dalībnieku entuziasmu. 


Kopš 22. aprīļa Jēkabpils apkārtnes mežos – Mistru silā, Ozolsalā, Gustiņos, Fogtu silā un Mežadrustos – notikušas jau piecas kārtas, šonedēļ kontrolpunkti izvietoti Steķu silā, bet jūnijā orientieristi tiks gaidīti šādās vietās:
 - 3.-7. jūnijā Meldru silā (marķējums Rīgas-Daugavpils šoseja, 2 km no Spuņģēniem Rīgas virzienā);
 - 10.-14. jūnijā Timsmales ezera (Baltezera) Ziemeļu pusē (marķējums no Jēkabpils-Ļaudonas ceļa, 20 km);
 - 17.-21. jūnijā Mailēs, Jaunā muižā (marķējums Pļaviņu apvedceļā).


Kontrolpunkti šajos poligonos atrodas no attiecīgās nedēļas trešdienas plkst.16.00 līdz svētdienas plkst.18.00. Kopā pieejamas piecas dažādas konkrētā apvidus distanču kartes, kuras izdrukai pieejamas OSK “Sēlijas mežs” mājas lapā www.osksm.lv. Ja nav iespēju kartes izdrukāt, tās pieejamas arī orientēšanās distances starta vietā.


Jāņem vērā, ka situācija var mainīties pēc 9. jūnija, kad valdība nāks klajā ar jaunumiem par ārkārtējo situāciju un ierobežojumiem. Iespējams, ka “Orientieris 2020” atgriezīsies ierastajā sacensību formātā. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai OSK “Sēlijas mežs” mājas lapā www.osksm.lv un Facebook lapā.

Foto: Lāsma Irša 
 
      Atpakaļ