Jaunumi

Aktualitātes


   
75083

Sporta notikumu aktualitātes 19.12.2016.
19.12.2016


Svaru stieņa spiešana guļus. Valmierā 18.decembrī norisinājās 2016.gada Latvijas jauniešu, junioru un veterānu čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā. Jēkabpils Sporta centra veterānu komandas rezultāti:

-        “Veterāni 1” grupā - svara kategorijā līdz 83 kg Dmitrijam Stepenko – 1.vieta (2.vieta absolūti labāko vērtējumā), svara kategorijā līdz 93 kg Nikolajam Kaminskim 2.vieta, svara kategorijā līdz 105 kg – Aigaram Āriņam 2.vieta, 

-        “Veterāni 2” grupā – svara kategorijā līdz 93 kg – Aleksandram Miglānam 1.vieta, svara kategorijā līdz 105 kg – Vasīlijam Drobovam – 1.vieta, svara kategorijā līdz 120 kg – Aldim Kampānam 4.vieta. Šajā grupā absolūti labāko trijniekā iekļuva divi jēkabpilieši – 1.vieta Aleksandram Miglānam, bet Vasīlijam Drobovam – 3.vieta.

Komandu kopvērtējumā Jēkabpils sporta centra komanda izcīnīja 2.vietu.

 

Telpu futbols. Ar spēlēm 16.un 17.decembrī turpinājās Jēkabpils atklātais čempionāts telpu futbolā. “Jubergs” ar 18:4 sagrāva “Krustpils juniorus”, “Leģendas” ar 5:0 pārspēja “SMS auto”, “Sporta skolas” un “Viesīte” spēle noslēdzās ar rezultātu 8:3, bet “Sala” ar 1:4 piedzīvoja zaudējumu spēlē pret “XXX”. Nākamās spēles čempionāta ietvaros tiks aizvadītas 30.decembrī Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā. Jēkabpils atklāto čempionātu telpu futbolā organizē biedrība “FK Jēkabpils” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru. Sacensības norisinās no 2016.gada decembra līdz 2017.gada martam un tajā piedalās 8 komandas, kas izspēlēs spēles 2 apļos. Čempionāta uzvarētāji iegūs tiesības piedalīties Latgales kausa izcīņā.

 

Peldēšana. 16. decembrī norisinājās Jēkabpils sporta centrs Ziemassvētku sacensības peldēšanā, tajās piedalījās 50 peldētāju. Savās vecuma grupās 1.vietas izcīnīja -

50m brīvajā stilā: Sandija Stankeviča, Roberts Konstantinovs, Rēzija Kurnosenko,

Ņikita Boberkovs, Anna Bobrova, Artjoms Bogdanovs, Elza Bojāre, Matīss Resnis;

50m uz muguras: Agnese Korņejeva, Juris Celmārs, Rēzija Kurnosenko, Ņikita Boberkovs; 100m brīvajā stilā: Sandija Stankeviča, Juris Celmārs, Līva Vilcāne, Reinis Rutkis, Ardis Liepiņš, Andrejs Romošovs; 100m kompleksajā peldējumā: Anna Bobrova, Ardis Liepiņš, Elza Bojāre. Andrejs Romašovs.

 

Šahs. Jau otro gadu pēc kārtas Jēkabpils Sporta centrs organizē pāru šaha turnīru “Ziemassvētku brīnums”. Pieredzējušākie šahisti izlozes kārtībā izlozēja sev partneri un pie viena galdiņa spēlēja partiju pa gājienam. Turnīrs norisinājās pēc Šveices sistēmas piecās kārtās, bez zaudējumiem neiztika neviens pāris. Turnīrā četras uzvaras izcīnīja divas komandas – pēc papildrādītājiem par šī gada uzvarētājiem kļuva Guntis Jankovskis un Kristers Policāns, otrajā vietā Nikolajs Aleksejevs ar Liānu Stulpiņu. Vēl divas komandas finišēja ar 3.5 punktiem. Veiksmīgākie izrādījās Daniels Bogorods un Alise Klidziņa, atstājot ceturtajā vietā Nikolaju Krilovu un Juri Saltumu. Uzvarētāji saņēma skaistus kausus sniegpārslas formā un diplomus. Tagad šahistiem neliels atelpas brīdis un sezona turpināsies jau nākamgad, kad 7.janvārī atsāksies sporta centra balvas izcīņa šahā. 

 

Basketbols. Jēkabpils sporta namā aizvadītajā nedēļā turpinājās 2016./2017.gada Jēkabpils atklātais čempionāts un “Sedumu” kausa izcīņa basketbolā. Piektdien, 16.decemmbrī, Jēkabpils U-19 ar 74:67 pārspēja Jēkabpils U-16, bet 17.decembrī “Cita atpūta” pārspēja “DLLA” ar 97:74 un “NDB Timber” ar 87:62 pārspēja “Pļaviņas”. Savukārt 18.decembrī sporta namā “NDB Timber” ar 77:57 pārspēja “Citu atpūtu”, bet “BS/Madona/Veselības grupa” ar 71:73 zaudēja “DLLA”. 

Atgādinām, ka Jēkabpils atklātais čempionāts basketbolā norisināsies līdz 2017.gada maijam.

 

Simtgadei veltīts pārgājiens. 18.decembrī Krustpils novada Kūku pagastā norisinājās Latvijas simtgadei veltīts pārgājiens 30 km garā distancē. Pārgājiena kontrollaiks tika noteikts 7 stundas. Jēkabpils sporta centru pārstāvēja komanda “Radžu razbainieki” – Inese Macuka un Aivars Druvenieks – kas finišā ieradās otrie, 30 km distanci veicot 3 stundās un 59 minūtēs. 

 Papildināts: 

Handbolistēm zaudējums izbraukumā

Izbraukuma spēli Ludzā aizvadīja Jēkabpils SS handbolistes, kas Latvijas čempionāta handbolā Virslīgā tikās ar vietējo SK "Latgols". Jēkabpilietes demonstrēja pārliecinošu sniegumu, vairākkārt atradoties vadībā, bet šoreiz veiksmes nebija mūsu meiteņu sabiedrotā, un ar rezultātu 32:37 nācās piekāpties lūdzēnietēm. Komandas rindās rezultatīvākā vārtu guvēja bija Kristīne Dzenīte (10). Nākamo spēli Jēkabpils SS handbolistes aizvadīs izbraukumā, 15.janvārī ar REIR Dobele.


Nacionālās līgas 2.divīzijā izbraukuma spēlē Jēkabpils Juniori/JSS tikās ar Talsiem, kas turnīra tabulā atrodas tikai par vienu pozīciju augstāk par jēkabpiliešiem, t.i. 2.vietā. Neskatoties uz to, ka komandas vadošie spēlētāji startēja Baltijas līgā, Juniori cīnījās par katru bumbu, bet līdz uzvarai setu galotnēs pietrūka pavisam nedaudz un tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 0:3. Nākamā spēle izbraukumā, 8.janvārī ar Kuldīgas NSS.Latvijas basketbola līgas 2.divīzijā otrā apļa divas spēles neveiksmīgi uzsākusi Jēkabpils-2 komanda, kas savā laukumā piekāpās LU/BS Rīga komandai ar rezultātu 76:86 (Reinis Avotiņš - 24p.), bet izbraukumā kapitulēja pret DSN/Sporta bode ar 51:100 (Dāvis Šteinarts - 11p.). Nākamā spēle 05.janvārī, kad Jēkabpils sporta namā viņi tiksies ar Madonu.
 
      Atpakaļ