Jaunumi

Aktualitātes


   
74901

Sporta notikumi 12.12.2016.
12.12.2016


 

Volejbols. Par Latvijas kausa ieguvējiem volejbolā kļuvuši SK Jēkabpils Lūši volejbolisti. Latvijas kausa finālā uzvarētāji tika noskaidroti svētdien, 11.decembrī, Sporta namā Daugava. Pārpildītajā sporta namā tika pasniegts saldais ēdiens piecu setu garumā, kurā veiksmīgāki bija Jēkabpils lūši, ar 3:2 (12:25, 25:16, 31:29, 20:25, 15:11) pieveicot RTU/Robežsardze volejbolistus un izcīnot pagaidām nozīmīgāko panākumu kluba vēsturē. “Pirmajā setā, kad mums nekas neizdevās, iekšā man viss vārījās, pulss bija augsts, bet centos to neizrādīt,” pēc laimīgajām mača beigām stāstīja uzvarētāju treneris Mārcis Obrumans. “Jau sildoties likās, ka jaunākie čaļi ir tādi stresaini. Pirmajā setā netikām pāri mandrāžai, un RTU/Robežsardze labi uzservēja. Man vajadzēja komandai nodot vēsti, ka uzvar nevis tā komanda, kura svin panākumu vienā setā, bet tā, kas uzvar trijos. Mums bija jātiek tam pāri, kaut gan cerēju, ka tas pāries jau pirmā seta vidū. Svarīgi, ka pēc pirmā seta spējām cīņu līdzsvarot. Pašam liekas, ka panākumu atslēga bija tajā, ka labi nospēlējām aizsardzībā, jo RTU/Robežsardzes bloks mums sagādāja lielas problēmas. Ko varējām, aizsardzībā pacēlām un pārvērtām punktos. Setos, kuros uzvarējām, mazāk kļūdījāmies servēs. Servējām ne tik agresīvi, bet galvenais bija dabūt serves laukumā. Tas ir mūsu nozīmīgākais tituls, kaut arī jebkura balva jebkurā līgā ir svarīga,” stāsta Mārcis Obrumans.

Galda teniss. 10. un 11. decembrī Jēkabpils sporta namā norisinājās Latvijas Republikas komandu čempionāta galda tenisā 2016./2017.gadu sezonas II sabraukums. Tajā Jēkabpils sporta centra komanda pārspēja Junioru izlasi ar 4:0, vēlāk GTK Namejs S1 ar rezultātu 4:2, arī SSB Jūrmala komanda pārspēta ar 4:2. Pēc otrā sabraukuma Jēkabpils sporta centra komanda izcīnījusi 16 punktus un ierindojas kopvērtējuma 1.vietā. Komandas sastāvā šosezon startē: Ina Jozepsone, Aldona Homiča, Anžela Opincāne, Daina Ročāne.

 

Handbols. Latvijas čempionāta handbolā Virslīgas spēli aizvadīja Jēkabpils SS handbolistes, kas savā laukumā uzņēma pagājušā gada čempiones un pašreizējās turnīra līderes Stopiņu NHK. Lai arī spēles sākums aizritēja līdzīgā cīņā, tomēr viešņas ātri vien pārņēma iniciatīvu, veica vairākus izrāvienus un pārspēja jēkabpilietes ar rezultātu 19:39 (11:19). Jēkabpils SS rindās rezultatīvākās bija Kristīne Dzenīte un Ieva Lapsa ar 6 gūtajiem vārtiem. Nākamo spēli jēkabpilietes aizvadīs izbraukumā 17.decembrī ar SK Latgols.

 

Basketbols. Ar spēli piektdien, 9.decembrī, Jēkabpils sporta namā turpinājās 2016./2017.gada Jēkabpils atklātais čempionāts un “Sedumu” kausa izcīņa basketbolā. Šoreiz Jēkabpils-2 U-19 pārspēja Līvāni TVK ar rezultātu 62:52. Jēkabpils atklātais čempionāts basketbolā norisinās no 12.novembra līdz 2017.gada maijam.

 

Volejbols. Latvijas Nacionālās līgas 2.divīzijas volejbola spēlē Jēkabpils Juniori/JSS savā laukumā ar 3:0 pārspēja Daugavpils BJSS. Nākamo spēli viņi aizvadīs 18.decembrī izbraukumā ar Talsu komandu, kas turnīra tabulā atrodas 2.vietā un ir tikai par vienu pozīciju augstāk par jēkabpiliešiem.

 

LBL-2. Latvijas basketbola līgas 2.divīzijā mājas spēlē Jēkabpils -2 komandai ar rezultātu 73:78 nācās piekāpties BH Ogre/Kumho Tyre -2. Komandas rindās rezultatīvākais ar 26 gūtajiem punktiem bija Edijs Stiebriņš. Nākamo spēli jēkabpilieši aizvadīs izbraukumā 14.decembrī, kad atkārtotā spēlē tiksies ar BA Turība.

 

Stieņa spiešana guļus. 10.decembrī Jelgavā norisinājās 2016.gada Latvijas čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus. Svara kategorijā līdz 105 kg 1.vietu izcīnīja Zidrius Sabaļausks, bet svara kategorijā virs 120 kg – Valdim Alksnītim – 2.vieta, viņš atzīts arī pat otru labāko absolūti spēcīgāko veterānu konkurencē. Jēkabpils sporta centra veterānu komanda 19 komandu konkurencē ierindojās 8.vietā.

 

Šahs. Aizvadītajā nedēļā ar “B” turnīru turpinājās Jēkabpils sporta centra balvas izcīņa šahā 2016/2017. Tajā 1.vietu izcīnīja Liāna Stulpiņa, 2.vietu – Renārs Petrovs, bet 3.vietu - Ralfs Rinkēvičs. “B” turnīra kopvērtējumā šobrīd līderi – Andris Tutins, Liāna Stulpiņa, Renārs Petrovs. Šīs sezonas turnīrā notikušas izmaiņas – šajā sezonā dalībnieki spēlē divās grupās: “A” grupā spēlē pirmās sporta klases un augstāk kvalificētie šahisti, bet “B” turnīrā – otrās sporta klases un zemāk kvalificētie spēlētāji. Tāpat abās grupās gada garumā notiks 10 turnīri, kuros katram dalībniekam ieskaitīs 6 labākos rezultātus. “A” turnīri notiks katra mēneša pirmajā sestdienā pl.10:00 sporta centra administratīvajā ēkā, “B” turnīri – turpat katra mēneša otrajā sestdienā, no septembra līdz jūnijam. Trīs labākie dalībnieki katrā grupā tiks apbalvoti.

 

Raketlons. 2016.gada 10.decembrī tenisa klubā ENRI norisinājās 7. Latvijas Čempionāts Raketlonā. Sacensības notika trīs kategorijās - Vīriešu un Sieviešu Elites grupās, kā arī Vīriešu Amatieru kategorijā. Par jau divkārtējiem valsts čempioniem Raketlonā kļuva Sanita Vīlistere (iepriekšējais tituls 2011.gadā) un Artūrs Zaicevs (tituls 2013.gadā). Vīriešu Elites grupā sudrabs Uldim Dzirkalim. 

Ielādēju... 
      Atpakaļ