Jaunumi

Aktualitātes


   
37824

PULCĒSIMIES UZ SPORTA DIENU PIE RADŽU ŪDENSKRĀTUVES!
Apskatīt komentārus (8)


03.09.2013


Tuvojas 7.septembris, kas tradicionāli jau daudzus gadus pēc kārtas pulcē sportistus no visas Latvijas uz tradicionālo Sporta dienu pie Radžu ūdenskrātuves, kurā aktivitātes visas dienas garumā ir gan maziem, gan lieliem.

* Pulksten 7:00 no rīta sacenšanās priekus pirmie baudīs pludiņmaksķerēšanas un spiningošanas lietpratēji, kuri cīnīsies par Konstantīna Martinova piemiņas kausu.

Pulksten 12:00 starta šāviens tiks dots gan skrējējiem un nūjotājiem, kas dosies distancē apkārt Radžu ūdenskrātuvei, gan arī pašiem mazākajiem dalībniekiem, kuri sacentīsies Mežaparka takās par sporta dienas medaļām.

*   Pulksten 13:00 pa Mežaparka takām dosies jaunākie velobraucēji, bet 14:00 apkārt Radžu ūdenskrātuvei startēs dažādu grupu velokrosisti, kuriem attiecīgi pēc meistarības būs noteikts apļu skaits un kilometrāža.

*    Pulksten 14:00 spēcīgākās vīru komandas sacentīsies par Jēkabpils kausa izcīņu virves vilkšanā.

Sporta dienas noslēgumā – apbalvošanas ceremonija un spēku atjaunojoša biezputra.

Jēkabpils pilsētas Mežaparks un Radžu ūdenskrātuve ir vieta, kur var sportot, aktīvi atpūsties, relaksēties un vienlaikus baudīt dabas skaistumu. Pēc sporta dienas aktivitātēm iespējams izbraukt ar laivām, veldzēties ūdenskrātuves ūdeņos, savām acīm skatīt pīļu un gulbju ģimeņu aktivitātes, kuri draudzīgi dosies pie Jums, ja ciema kukulī paņemsiet līdzi gardu baltmaizes kukulīti!

Pieteikšanās skrējienam un velokrosam atvērta Jēkabpils sporta centra mājas lapā www.jekabpilssc.lv, bet sadaļā ,,nolikumi” varat iepazīties ar visu sporta veidu nolikumiem.

Uz tikšanos 7.septembrī Sporta dienā pie Radžu ūdenskrātuves! 

Aiva Jakubovska

     Nūjošana ir draudzīga: nūjošana ir droša, tajā nav vecuma ierobežojumu un nūjot ir iespējams visos gadalaikos. Vairāk par pieteikšanos un reģistrāciju nūjošanas distancei varat uzzināt rakstot uz e-pasta adresi jekabpils.veseliba@inbox.lv.. Sporta dienas ietvaros aicinu atnākt arī tos, kam ir vēlme iepazīties ar šo izcilo veselības atgūšanas un uzturēšanas līdzekli. 

Žanete Tiltiņa, veselības veicināšanas koordinatore Jēkabpils pilsētā
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA