Jaunumi

Aktualitātes


   
112055

Par fiziskajām aktivitātēm Jēkabpils sporta centra infrastruktūrā pēc 12. maija
15.05.2020


Ārkārtējās situācijas laikā no 12. maija ir atļautas individuālas fiziskās aktivitātes un organizēti sporta treniņi (nodarbības) individuālajos un komandu sporta veidos, pulcējoties telpu un ārtelpu sporta norišu vietās, bet ir stingri jāievēro „Par fiziskajām aktivitātēm, pulcējoties sporta norišu vietās ārkārtējās situācijas laikā no 2020. gada 12. maija” noteikumi. Atbilstoši šiem nosacījumiem Jēkabpils sporta centrs ir pielāgojis savas sporta infrastruktūras darbību. 

Jēkabpils sporta nams


Sporta nams ir atvērts darba dienās no plkst. 10.00 līdz 20.00. Organizētie treniņi un fizisko aktivitāšu norise sporta klubiem, biedrībām, sporta skolas grupām, notiek pēc iepriekšēja pieraksta un saskaņota grafika, zvanot pa tālr. 26186108 (sporta nama saimniecības pārzinis). Apmeklējot nodarbību, katram dalībniekam jāreģistrējas apmeklētāju uzskaites lapā.

Jēkabpils stadions „Vārpa”


Stadions atvērts  katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00. Lai nepārklātos treniņgrupu plūsmas, treniņus lūdzam iepriekš saskaņot, zvanot stadiona dežurantam pa tālr. 29114672. Organizēto treniņgrupu atbildīgajam trenerim pirms nodarbības jāreģistrējas apmeklētāju uzskaites lapā stadiona tiesnešu namiņā (norādot dalībnieku skaitu un parakstoties par MK noteikumu ievērošanu ārkārtējās situācijas laikā).

Galda teniss


Galda tenisa treniņu dalībniekiem grafiks jāsaskaņo ar Jēkabpils sporta centra sporta organizatori Baibu Grasu pa tālr. 26321112. Pirms nodarbības katram dalībniekam jāreģistrējas apmeklētāju uzskaites lapā pie stadiona dežuranta tiesnešu namiņā). 

Jēkabpils sporta centra organizētie koptreniņi


Ar ceturtdienu, 14. maiju, ir atsākušies Jēkabpils sporta centra organizētie koptreniņi. Treniņi, kā jau ierasts, notiks otrdienās un ceturtdienās plkst. 11.00 (zemas un vidējas slodzes vingrošana vispārējai organisma tonizēšanai) un plkst. 18.00 (vidējas un augstas intensitātes treniņi vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai). Aktivitātes notiks ārā, dalībnieku skaits nepārsniedz 25 un treniņos nav atļauts piedalīties bēniem jaunākiem par septiņiem gadiem. Jaunajiem dalībniekiem, kas treniņos piedalīsies pirmo reizi, iepriekš jāpiesakās pie treniņu vadītājas Daces Valteres (tālr.: 29885857).

 

Nosacījumi koptreniņu dalībniekiem ārkārtas situācijā pēc 12. maija 

 

Kameršļūkšanas trase Jēkabpils Mežaparkā


Jēkabpils Mežaparka kameršļūkšanas trase darbu atsāk no 16. maija. Trases darba laiks: pirmdienās un otrdienās – trase slēgta, trešdienās–piektdienās trase darbosies no plkst. 12:00 līdz 19:00, sestdienās un svētdienās no plkst. 11.00 līdz 19.00. Kameru un pacēlāja noma – 5 €/stundā vienai personai. Skolēniem, personām ar invaliditāti, pensionāriem un daudzbērnu ģimenēm (uzrādot attiecīgā statusa apliecinošu dokumentu) tiek piemērota 50% atlaide. Minēto pakalpojumu saņēmējiem lūgums ievērot ārkārtējās situācijas laikā noteiktos piesardzības un drošības pasākumus.

Peldlīdzekļu noma Radžu ūdenskrātuvē


No 15. maija Radžu ūdenkrātuves pludmales namiņā ir pieejama airu laivu un ūdens velosipēdu noma. Nomas darba laiks (ārkārtējās situācijas laikā) katru dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00. Laivu noma līdz 4h – 2 €/stundā vai 10 €/dienā. Ūdens velosipēdu noma – 5 €/stundā. Minēto pakalpojumu saņēmējiem lūgums ievērot ārkārtējās situācijas laikā noteiktos piesardzības un drošības pasākumus.

 

Aicinām ikvienu sportistu, treneri, sporta aktivitāšu organizētāju un sporta norises vietu uzraudzītāju iepazīties ar „Par fiziskajām aktivitātēm, pulcējoties sporta norišu vietās ārkārtējās situācijas laikā no 2020. gada 12. maija” noteikumiem! Jo atbildīgāki mēs būsim, jo lielākas iespējas mums būs atgriezties pie normāliem treniņu apstākļiem un sporta pasākumiem! 

 
      Atpakaļ